Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha bekenem magam átlátszó...

Ha bekenem magam átlátszó körömlakk-kal; akkor a körömlakk nem fog látszódni, vagy teljesen átlátszó leszek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Most is átláccol
Most átlátszol félig
Én most sem látlak; de lehet, hogy ez azért van; mert külön szobában vagyunk; másik házban; Itt vannak a falak,fák,bokrok; takarásban vagy.
Nem látszol át, de ha bekened magad a lakk-kal; akkor át fogsz.
Ha már bekented magad lakk-kal, akkor már most sem nem látcódsz.
Én csak egy szobor vagyok; nem tudok hozzászólni.
Pontosan mit szeretnél elérni, mi a célod?
Egyéb kérdés (?) (????? ????)
Másik gondolat: A körömlakk nem tesz láthatatlanná. Semelyik se. Csak amelyiket a Varázshegyen bányászták régen; de az most ki van fogyva.
A szívemmel látlak, és megpillantalak.
5 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy aranyos a kérdésem; és mindenki számára szerethető egyöntetűen. :):)
2023. febr. 21. 17:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meztelenül vagy amikor bekened magad átlátszó leszel, ha ruhában kened magad akkor megkeményedik a ruhád.
2023. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :):)

Várok még további válaszokat; aki esetleg szeretne írni; vagy jelölni opciót. :) :) :)

2023. febr. 21. 17:34
 4/4 anonim válasza:
Kati merre vagy?!?!?! nem látlak?!?!?!
2023. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!