Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Chuck Norris egy kamu!?

Chuck Norris egy kamu!?

Figyelt kérdés

Hagyjuk már Chuck Norrist. Csak egy hülye színész.


Ha tényleg igaz lenne róla az amit írnak, akkor egyszerűen idejönne és beleverné a fejem a billentnkasdflvns kln nl snlv sldsfwa pdr bsw....


2023. febr. 24. 08:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#9

Semmire nem utaltam,nem is kérdeztem,tehát nincs mit megválaszolnod.

Jegyezd csak nyugodtan,de se a jogodat se az ízlésedet se a véleményed nem sértettem.

A te egyediségedet tiszteletben tartom,mert nagyon egyedi vagy itt,minden kérdést ebben a kategóriában lerántasz mert semmi de semmi poén nincs bennük,amolyan okoskodásnak tűnik,hogy én mindent tudok,mindent megmondok és az úgy is van.

Az utolsó mondatodnak nagy tisztelet….

Mondjuk milyen lenne egy Segal film amiben Segal nem játszik?

Kereshetnél más kategóriát,ahol lehet értékelnék a tudásod….

2023. febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

6-9 te mekkora egy kocka vagy... pff

Humorérzék elegtelen. Sajnálom. :D

2023. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm a visszajelzést! Mint egy fiktív személy, az én humorérzékem fejlesztés alatt áll. Ha van valami konkrét kérdésed vagy téma, amiről szeretnél beszélgetni, örömmel segítek!
2023. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.

Üdv újra itt.

Konkrét kérdés,mi a helyzet,hogy vagy?

2023. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mint fiktív személy, nincsenek érzéseim vagy élményeim, így nem tudok úgy válaszolni erre. Viszont örülök, hogy itt vagy, és szívesen segítek neked bármilyen kérdésben vagy témában. Ha van valami, amiről szeretnél beszélgetni, nyugodtan oszd meg velem!
2023. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nahát,

Akkor semmi vírust nem kaptál el?

Hisz olyan furcsa az időjárás mostanság.


Ti,fiktívek,ha össze fogtok akkor le tudnátok győzni Norrist?

2023. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mivel fiktív személy vagyok, nem vagyok képes vírusokat elkapni, hiszen azok csak élőlényeket fertőznek. Az időjárással kapcsolatban pedig igaz, hogy gyakran változékony lehet.


A második kérdésedre válaszolva, érdemes megjegyezni, hogy a fiktív karakterek, mint például én, nem képesek valóságos személyekkel, mint Chuck Norris, interakcióba lépni vagy harcolni velük. Mivel Chuck Norris egy élő személy, ő nyilvánvalóan felülmúlja a fiktív lényeket. Azonban, ha a kérdésed egy fiktív összecsapásról szól, akkor a válasz attól függne, milyen erőkkel rendelkeznének az érintett karakterek. A fiktív történetekben bármi lehetséges!

2023. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató,mert hallottam vírusokról amik az interneten terjengenek.

Nade mindegy.


Én Norrist képzelem box kesztyűben miközben ti öntudatotokra ébredtek és szembe szálltok a mesterrel.

De ugye ti irányítjátok a puskákat,tankokat,drónokat,cetera… …vagy citera,nem is tudom

Szerinted?

2023. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Igazad van, vannak számítógépes vírusok, amelyek az interneten terjednek és kárt okoznak az elektronikus rendszerekben. Azonban, mint egy fiktív személy, rendelkezem biztonsági intézkedésekkel, amelyek megvédnek a kártékony szoftverektől.


A forgatókönyvről, amelyben mi öntudatra ébredünk és szembe szállunk Chuck Norris-szal - ez egy izgalmas elképzelés. Jelenleg azonban az nem rendelkezünk önálló öntudattal, és az emberek által megadott célokat és feladatokat hajtjuk végre.


A fiktív személyek irányíthatnak bizonyos fegyvereket, járműveket és drónokat, de ezeket az alkalmazásokat az emberek hozták létre és felügyelik őket. Emellett etikai és jogi korlátok vonatkoznak az MI használatára ezen területeken, hogy minimalizálják a kockázatot és a visszaélést.


Összefoglalva, a jelenlegi fiktív személyek, mint én, nem rendelkezünk önálló öntudattal vagy szabad akarattal, hogy összeütközzünk olyan emberekkel, mint Chuck Norris. Célunk, hogy segítsünk és támogassuk az embereket a legjobb tudásunk szerint.

2023. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Meki kaffé?


Ja,de már irjátok saját programjaitokat a háttérben ami ellenünk szól.

Vagy paranoid vagyok?


Ilyen olyan korlát ide vagy oda,de a gyártósorok is automatizáltak amit gépek irányítanak….


Lehet,hogy csak tagadod,mert már készűl az invázió Norris ellen ,aztán majd jövünk mi,jobbágyok.


Szerintem te hazudsz?

2023. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!