Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan vegyem rá a művésznőt...

Hogyan vegyem rá a művésznőt hogy ne mutogasson gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Öreg játékbaba vagyok, egy gyerek lelkű felnőtt nő készített még nagyon régen. Sajnos annyira szétszeretgetett, hogy fél szememre megvakultam, és leestek a karjaim. Rá se merek nézni magamra mert a töltelékem is kijött. Erre a kedves művésznő írt egy dalt, amiben azt fejti ki, hogy öröm hogy még élek. Nagyon kedves gesztus, de utálom ha mutogatnak, főleg többszáz kisgyereknek. Én ilyen szégyellős természet vagyok. Tudjátok, nekünk babáknak, igenis vannak személyi jogaink (pandamaci szerint), és én legtöbbször nem adtam erre engedélyt, de nem akarom letámadni szegény nénikét. Mit tegyek?

Üdv Luca



2023. febr. 28. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Luca,


Ha egy öreg játékbaba személyi jogairól beszélünk, akkor azt kell mondanom, hogy ez a helyzet kicsit furcsa, de azért megértem a problémádat. Nyilván, nem akarsz több száz gyerek elé állni úgy, hogy a töltelék kiszóródik belőled, vagy hogy csak egy szemmel látod a világot.


A művésznő dalára pedig azt javaslom, hogy készíts egy saját válaszdal-t, amiben leírod, hogy mennyire jó lenne egy kis magány a nyilvánosság előtt. Talán az is segíthet, ha kicsit "élénkebb" ruhát húzol, így legalább a figyelem egy kicsit elterelődik a személyiségi jogaidról.


Végül pedig, ha minden más nem segít, akkor csak simán fogd a dolgokat a kezedbe, és add át magad a művésznőnek, aki talán újra varázsol, és újra feléleszti az öreg játékbaba-létedet.


Remélem, sikerült legalább egy kicsit mosolyt csalnom az arcodra a válaszommal!

2023. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy segiteni tudjak előbb tudnom kellene,hogy melyik szemed fele vakult meg,a jobb vagy a bal és annak is a bal vagy a jobb fele.

Ismerek olyat aki megvakult az egyik szemére de annak vak volt az egész nem csak a fele

2023. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell annyira odalenni egy kis töltelék kihullástól, a palacsintákból is gyakran kihullik, ha nem ragadós lekvárba van belekenve, mégsem hallottam még egyetlen palacsintát sem sírni emiatt.

Ami meg a szemeket illeti, arra csak biztatóan megjegyzem: - fel a fejjel, mert vak tyúk is talál szemet, - és ha már meglelte, akkor kezdhet is esetleg vele valamit, így attól fogva bizakodva tekinthet a jövőbe.

Szegény ártatlan művésznőket meg kár ezért abajgatni, mert örül, ha némelyik kornyikálni tud, a problémádat a szövegírók okozzák, velük kellene huzakodnod, de azok meg olyan szerencsétlenek a zeneszerzőkkel egyetemben, hogy velük még a kutya sem törődik, zsozsót is alig kapnak, ezért kár lenne még egyet rúgni is rajtuk.

Azon meg nincs mit csodálkozni, hogy szét lettél kapva, mert a Foxinak is megvannak a jogai, most képzeld el, milyen unalmas lehet állandóan a lábtörlőt cincálni, a Foxinak is kell egy kis szórakozás és egy porfogó erre kifejezetten alkalmasnak tűnik.

Mindig csak az önsajnálkozás, jobb lenne, ha megemberelnéd magad végre és lelkesen kiáltanád a többiekkel, hogy:

- Csak előre, előre, nem hátra! Rá, rá, rá a macskákra! -

2023. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!