Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy bolond százat csinál....

Egy bolond százat csinál. Oké, de száz micsodát?

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 21:38
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

27

Bocs hogy ezt mondom de itt a másik bolond a te személyedben. Be is vallotta az illető, hogy a Chat gpt-vel beszélgetek és az egyik válaszoló is leírja, hogy a pipák alapján az 1-es, 6-os, 8-as stb. kommentelőről van szó. De a válaszokból is látszik, pláne az utolsókból, amik tipikusan a Chat gpt válaszai reklamáció esetén.

2023. márc. 6. 07:45
 32/45 anonim ***** válasza:
12%
#31, ehhez a kommenthez ugye nem használtad a chatGPT-t? Bizonyítsd hogy így van.
2023. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
56%
32-es, és te ezt nem a ChatGPT-vel írattad?
2023. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, bizonyítsd be, hogy azzal írtam.
2023. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

32

Egy óvodás gyrek talán nem, de egy valamirevaló felnőtt ember, aki használta már a Chat gpt-t, felismerni az általa generált választ. Bármennyire is okos, vannak tipikus elemei a válasznak.

2023. márc. 6. 08:53
 36/45 anonim ***** válasza:
26%
#35, én felismerem a kommenteden
2023. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

36

Ne szórakozz. A Chat gpt nincs ennyire következetes, én viszont úgygondolom, vagyok olyan szinten hogy felismerjem és pláne, hogy erről ne vitatkozzak hülyékkel, bocsánat: bolondokkal.

2023. márc. 6. 08:57
 38/45 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk
2023. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Nagyon kanosnak kell lennie ahhoz, hogy százat tudjon csinálni.
2023. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
Az "Egy bolond százat csinál" kifejezés általában azt jelenti, hogy egy hihetetlenül tehetséges vagy nagyon munkaszerető személy képes sok mindent elérni az életben, vagy nagyon sokat tud végrehajtani egy adott feladatban. Az, hogy pontosan milyen száz dologra vonatkozik, az a konkrét helyzettől és kontextustól függ. Például lehet, hogy a bolond száz viccet tud elmondani, száz oldalt tud megírni egy könyvben, száz kérdésre tud válaszolni egy kvízben, vagy száz különböző trükköt tud előadni egy cirkuszban. Az, hogy melyik száz dologra vonatkozik a kifejezés, attól függ, hogy milyen tevékenységre használjuk az adott személy képességeit.
2023. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!