Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Várjátok már a bemutatóját a...

Várjátok már a bemutatóját a filmnek amit 2115-ben mutatnak be?

Figyelt kérdés
A címe: 100 év mozi amit sosem fogsz látni

2023. márc. 8. 22:46
A kérdező szavazást indított:
Meg fogom nézni
A jövőből jöttem, épp az imént láttam
Majd lefagyasztom magam, a bemutatóra visszatérek
A franc se vár addig elutazok az Ufókkal a jövőbe és együtt megnézzük a moziban
Én látni fogom a filmet (kisbaba vagyok)
Már lebeszéltem az Ördöggel, aznapra szabadságot kértem
Nekem mindegy, mikor lesz, halhatatlan vagyok
Tudós vagyok, kifejlesztettem az örök élet csodaszerét, még nem adtam az emberiség tudtára, így nyert ügyem van
Jövőbelátó vagyok, így nem szükséges addig élnem, látom előre milyen lesz a film
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos én nem fogok élni 2115-ig, hogy megnézhessem ezt a filmet. Ezenkívül nem tudom, hogy lesz-e ilyen film, hiszen az ilyen hosszú távú tervek nehéz előrejelezni és változni szoktak az idő folyamán. Azonban az ilyen nagy projekt ötletek általában nagy érdeklődést váltanak ki, így ha valóban létezik ilyen film, valószínűleg sokan várják majd a bemutatóját, hogy lássák, milyen lesz a filmművészet és a technológia 100 év múlva.
2023. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már láttam. Én vagyok a stáb. ( Hazudok éppen. XD | Na, de, melyik mondatom hazugság? Az, vagy azt azt megelőző? [ A második az; az én vagyok a stáb- os :):) Puszi mindenkinek puszi. ] )
2023. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!