Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt aki már valaha elaludt...

Fes Vilmos kérdése:

Volt aki már valaha elaludt egy MR vizsgálaton? 😆

Figyelt kérdés
Nemrég kellett mennem MR-re, amikor bementem az orvos azt mondta nem tilos elaludni sem. Na most abban a zúgásban búgásban csipogásban néhai remegésben aki elalszik... Kíváncsi vagyok volt-e már ilyen ember valaha mennire kell ahhoz fáradtnak lenni? 😂 Fél órán át tű benned hangzavar te meg elalszol.

2023. márc. 18. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Én kifejezetten élveztem a bentlétet, illetve a hangokat.

El nem aludtam, mert kb 15-20percig tartott, de ha kicsivel tovább aradok, bizts elalszok.

Viszont hallgatok goat meg dubstepet, valoszinüleg amiatt tetszett.

2023. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem összesen fél órás volt, de kicsivel több mert volt egy idő amikor bejött a doki lecsekkolt hogy minden rendben van-e és mindta hogy most adja be a kontrasztot.

De elaludni ha több időm sem lett volna se tudtam volna😂

Én ilyen rock-metal zenéket hallgatok de vannak elektromos zenék is amiket szoktam hallgatni de ez akkor is túl volt nekem😆

2023. márc. 18. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A hülye technikust kirúgom.

Mondtam neki, hogy szunikálok egy kicsit. Szóljon, ha kész a vizsgálat. Ez a barom meg elment a szülészetre udvarolni.

Egy fél órát szédítette a főnővert. Közben a gép teleszkennelte az összes szervert, és már a NATO rendszerére is kezdett mentegetni...

2023. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Az első válaszoló drogos mint én.

Viszont én bealudtam,a monoton búgástól…

Mikor meg bekisbáltak,hogy “tarccsa bent” ,lefejeltem a “cső” tetejét,és rohant be az aszisztens,hogy mi-hogy-minden-rendben?

2 percre rá jött a kontraszt anyag.

2023. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem az ambient zenét.
2023. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na má’ most elárulnák a pontozisták,hogy az 1 és 4 mér’ lett lepontozva?


Pontozz engem is le,de válaszolhatn is.Vagy nehéz a betükkel játszani?

2023. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!