Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem egy virágtartó edény,...

Vettem egy virágtartó edény, de lehet becsaptak?

Figyelt kérdés
A váza keretjét megtartották maguknak?
2023. márc. 20. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy átvertek, becsaptak, megtrükköztek, mert ilyenek ezek, pláne a virágosok, annak dacára, hogy ugyan mondják, hogy aki a virágot szereti, az rossz ember nem lehet.

Na de én ismertem egy virágost, az olyan gonosz volt, hogy a Hidler Adolfo hozzá képest pajkos cserkészfiúka volt, mert az még a szegfűre is tüskéket szerelt, a tulipánt meg beidomította húsevőnek, ami az éj sötét leple alatt indult gyilkos útjára, ráadásul irtózott a növényektől, mert csak tüsszögött tőlük, ezért aztán annyira gyűlölte a virágokat, hogy az eladott cserépbe stikában mindig gyomirtót szórt nagy gonoszságában.

Fogadjunk, hogy a virágtartó edénybe nem is tett virágot, pedig az vele jár, mert attól virágtartó, hiszen ha hazaviszed, akkor közlekedned kell az utcán és ha nincs is benne virág, akkor persze, hogy nem virágtartó, hanem csak egy vacak szimpla közlekedő edényt sóztak rád.

2023. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egész csak kamu, reklám, te meg jól elhitted!

A munkavédelmi ruházat se véd meg a munkától. Hiába veszed fel, ugyanúgy dolgozni kell benne mintha más lenne rajtad, az emberek meg mind megveszik, mert: jaj, de jó, munkavédelmis, ha ezt felveszem nem kell....

2023. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Szekrényajtó vagyok, engem is csaptak már be. Bár, ha jobban belegondolok; az mégse nem ugyanaz teljesen. Ja de én hóból készült szekrény vagyok viszont. Amennyire jól látom; amennyire olvadok.
2023. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem kereteltem volna nekik.
2023. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!