Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért szippantós autó a...

Miért szippantós autó a barátnőm álma ?

Figyelt kérdés

Jó kapcsolatban élek a feleségemmel két hete volt az esküvőnk .És azt hajtogatja ,hogy neki kell egy szippantós autó .Vegyek neki egyet ?

Én vagyok a hülye mikor kinvetem őt ezért.merthogy nem veszem komolyan az állmait. teherautót egyáltalán nem tud vezetni sima autóra sincs jogosítványa akkor mit pattog nekem .

Lenne valami hiteles véleményetek ?



#feleség #Káma-szútra #szippantós autó
2023. márc. 26. 10:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Most ugye ez csak vicc?😂
2023. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Már bocsáss meg kedves 1 . válaszoló Mi értelme lenne itt viccelnem ?
2023. márc. 26. 11:22
 3/31 anonim ***** válasza:
Akkor gyagyás a feleséged.
2023. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz kedves 3 as ! szerintem is az .Ha még egyszer ezt erőltetni fogja elválok tőle !
2023. márc. 26. 11:33
 5/31 anonim ***** válasza:
Természetesen automata sebváltósra gondolt és ha igazán örömet akarsz neki szerezni, akkor elektromos hajtásút vegyél és csak azon csodálkozom, hogy jegyességed alatt nem tettél eleget ennek az egyszerű és megszokott vágynak, mert az köztudott, hogy a tűzrőlpattant menyecskék leghőbb vágya egy hercig szippantós kocsi - ez olyan világos, mint a Nap a sötét éjszakában, de nem is tartalak fel, hogy ezt a hihetetlen hiányosságot mihamarabb pótolhasd és ne kelljen lehajtott fővel szégyenkezve kullognod többé az út porában szakálladat és ruhádat megtépve, hajadat kopaszra nyírva megbélyegzetten a sírástól kivörösödött szemekkel.
2023. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm e kegyelemtől megvédett teljes válaszodat ! Most épp azt beszéltük meg,hogy milyen színű legyen csak az a gond hogy rózsaszin /kék színbe akarja ,csak hollandiába találtunk ilyet nagyon drága lenne én mondtam neki hogy ezt nem tudom kifizetni 4 tengelyes iveco stralis típusu .Ő azt mondta ,hogy ha nem vszem meg elhagy engem ! kérem segitjetek nékem !
2023. márc. 26. 15:11
 7/31 A kérdező kommentje:
intézzek magamnak hitelt esetleg ?
2023. márc. 26. 15:31
 8/31 anonim ***** válasza:

Mert gyors, és mert büdös.

(A szippantóskocsi. )

2023. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a barátnőd szeret szippantgatni, és nagyban akarja nyomni.
2023. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
az anált is szereti
2023. márc. 26. 21:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!