Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Zámbó Jimmy és a rántott...

Zámbó Jimmy és a rántott sajt.Mit jelenthetett ez az álom ?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy van külön álomfejtés kategória de ez annyira abszurd álom hogy nem akarom oda kiírni mert valószínűleg törlik .A lényeg hogy szakács voltam egy konyhán,majd bejött Zámbó Jimmy a kínai maffiával.Rántott sajtot rendelt,majd mikor elkezdte enni hirtelen meghalt.Ne kérdezd honnan tudta de azt mondta a főnököm hogy infarktust kapott,de a kínai maffia ragaszkodott ahhoz hogy megmérgwztem,ezért elkezdtek üldözni.Az egyik kollégám (aki a való életben is az) segített megszöktetni.Utánna elvitt fagyizni,de ki voltak fogyva a fagyiból majd elindultunk másik fagyishoz amikor megállás mellettünk autóval a kollégám beszállt de én nem majd sétáltam a végtelenségbe amíg fel nem keltem.
2023. márc. 26. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elrontotta Spongyabob a herkentyűburgert, de ezt semmiképp ne áruld el neki.
2023. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos lett a dzsimid. Menj el urológushoz, mielőtt lerohad.
2023. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!