Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy lehet lehúzni a toi toi...

Hogy lehet lehúzni a toi toi wc-t?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg ratrakkal eltolni.
2023. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Én csak az alapot veszem meg (üres és nincs benne fertőtlenítő azt külön veszem hozzá) kifúrom az alját de nem az egészet és ott ahol a lyuk van oda ások egy jó 2-3 méter mély gödröt.Ahol a tartály van (lent az alja) annak a közepének a 2/3-át kell kifúrni tehát a lyuk amit ásol majd az olyan, hogy egy pocakos ember is kényelmesen belefér.Ha a gödör megtelt a wct egyszerűen megemeled és arréb viszed pár méterrel és kezdheted előről.A másik gödörrel ami tele van azt leöntöd fertőtlenítővel majd falapokkal befeded.Minden héten öntesz rá savat, hogy lebontsa.Az első gödröt akkor temesd be amikor a második megtelt.És így tovább...Remélem tudtam segíteni.

Ha nem a tied a wc: fúrj egy lyukat az oldalába és kicsorog az utcára.

Na szevasz XDD

2023. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem lehúzni szokás. Vagy valami üríthető gyűjtőbe megy az anyag, vagy egy gödörbe, amit aztán el kell ásni.
2023. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy... nem fér bele egy normál wc csészébe
2023. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mik ezek a buta válaszok?
2023. ápr. 12. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

?

Mire kéne válaszolni?

A toi toi wc-t nem lehet lehúzni

2023. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Eeeelnézést ez a humor kategória, én ezért írtam azt amit a 4-esben.

Ha komoly a kérdés, akkor: a toi toi wc-ket nem kell lehúzni. Amire ráülsz doboz az maga a felkáltartály. Ennyi.

2023. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!