Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a vonat a sihuhu, akkor a...

Ha a vonat a sihuhu, akkor a busz a sihaha?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bruhaha.
2023. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

sikáká!

síkfutás!

2023. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, ha Magyarországon élnél, akkor tudnád, hogy a vonat nem "sihuhu", hanem "a francba, megint le fogom késni a csatlakozást, hol a fenében van ez a rohadék vonat?"

A busz esetében a mondatrészek sorrendje változik, és a "vonat" szó helyére a "busz" szó kerül. Pl. "Hol a fenében van ez a rohadék busz, megint le fogom késni a csatlakozást"

Természetesen, a "busz" és a "vonat" szavak helyére kerülhetnek más szavak is, pl. a vonat vagy buszvezető felmenőinek az emlegetése, vagy a közlekedési vállalatok nevei (MÁV, Volánbusz, stb.) obszcén szavakkal való kapcsolatba hozása, és hasonlók.

A sihuhu-t csak azok használják, akiknek nincs elég szókincsük kifejezni a mondanivalójukat.

Remélem, segítettem. 😇

2023. máj. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lóvasút az Nyihaha, a bécsi gyors meg Umtatta, Umtatta - mert Wiener Walzer.
2023. máj. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem segítettél hármas
2023. máj. 8. 05:58
 6/9 Daniel Prime ***** válasza:
A busz kisebb, ezért csak si.
2023. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok, én itt jövök !! "meeeem, meeeem, meemm.... :):):) "
2023. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, az a sihihi.
2023. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Zümm-zümm, nyihaha!"

mondotta egy Peti nevű lódarázs. :):) De lehet, hogy a Jeromos volt; lehet összekevertem őket; mivel olyan 1formák. :):) Forma 1 !!!! Tűű-tűű-türütümm. :):) Jó, csak vicceltem; a forma1nek nincsen ilyen hangja, az inkább asszem ilyen bruuuuuuuuuuúm, brúúúúúúúúúúúúúm; nyihihihihihi, veeeeem, veem ... :):) Meg a memm memm-re is hasonlít; ami föntebb íródott. :):)


[Remélem, jót írtam; ha hülyeséget, vagy rosszat; akkor bocsi. ♥ ]

2023. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!