Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy majom fingik, akkor a...

Jouzsiek kérdése:

Ha egy majom fingik, akkor a farka fellibben, vagy lefittyed?

Figyelt kérdés
Ez nem saját kérdés, de attól még érdekel

2023. máj. 15. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csiszoljál szilvás buktát és akkor megtudod
2023. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Daniel Prime ***** válasza:
100%
Ez függ a fing erősségétől, a légnyomástól, az inflációtól és az Androméda-galaxis helyzetétől is.
2023. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 plusz a csillagok állásától is és attól is hogy Gyulabá melyik napszakban megy aratni.
2023. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg amikor apád fingik te majom!
2023. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm a sok hasznos választ és bejegyzést! Kicsit én is jobban utánanéztem, valóban sok komment közt találtam hasonlót (2komment is erről szólt az eddigi négyből, de a többit is köszönöm, mert így legalább tanulhattam a szilvásbukta csiszolásról is. 😃) Minden esetre, amit találtam igen bonyolult matematikai képlet, és megnehezítette a dolgom, hogy a Wikipédia nem írt róla, de megpróbálom leegyszerűsítve elmagyarázni. Szóval:

Ha az Androméda-Galaxys összes csillaga egy pontba érkezik (fizikások kíméljenek) ÉS ezen fellül Gyulabá reggel arat és permetez (ebben a sorrendben), akkor felliben, egyébként lefittyed.

2023. aug. 15. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!