Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék nyitni egy multidime...

Szeretnék nyitni egy multidimenzionális kaput. Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
már megvan a hörcsög,a csavarkulcs,és a buritó is,de a használati utmutató negró-úl van irva,de elszopogatni nem tudom... mit tegyek?
2010. okt. 10. 20:27
 1/10 M@x ***** válasza:
HARAPD KETTÉ A SZEMETET!!!!!!!
2010. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 M@x ***** válasza:

jah, és kell hozzá MSN is!

meg egy kis plutónium meg egy liter jeges cola!

2010. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és a boszorkány bibir csók hol van?
2010. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kérd meg anyukàdat hogy segitsen.
2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is szagold meg a buritót, hogy nem büdös-e. Amennyiben nem, ne edd meg, majd a hörcsögöt vágd neki a csavarkulcsnak és így a multinacionális tridimenzív univerzum megnyílik előtted és innentől már csak jobb klikk az open gombra és megnyitottad...


u.i.: a használati meg nem negró-ul van hanem fejjel lefelé tartottad...

2010. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazad volt :O Megnyílt a kapu,de amikor közel megyek Arkhimédész megjelenik és tökön rúg :( Próbáltam elcsalni kukoricával de csak Neumann János jön ki :(
2010. okt. 16. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Küld a "kapu" szót a 17634-re!!
2010. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is csoda, hogy tökönrúg; hát b'szki én is tökönrúgnálak, mert semmi fizikai ismeretet nem kellett elsajátítanod ahhoz, hogy megnyisd a kaput.:D Azt az okkult k''va eget!!! Vigyázz meg ne verjenek a tudósok, mert, hát nekik nem sikerült ezt megynyitni eddig, neked meg úgymond "bejött az élet".:D
2010. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben,adtam nekik egy fizika könyvet,és eljutottam az N. dimenzióba, elörre mentem az idöben 34 napot és felfedeztem a duodecimális rendszert,és találtam egy béjváccs kazettát de amikor betettem a kazettába Dájvid Hásszelhóf Kiugrott fürdönadrágban és ellopta a kakaómat,végig üldöztem egy réten és beugrott a multidimenziónális kapumba, és a középkorban kötöttünk ki, ahol megvádoltam boszorkánysággal és elégettük,de a kakóm felforrt,és forró csoki lett,és mindenkinek nagyopnn izlett,de aztán ellopták a receptet és visszakergettek.Mellesleg a hörcsög
2010. nov. 14. 19:46
 10/10 A kérdező kommentje:
....nem élte túl :(
2010. nov. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!