Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az ősrobbanást házilag hogy...

Az ősrobbanást házilag hogy lehet előállítani?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 22:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Amiatt ne aggódj, a baktériumok, Paralell létezésben vesznek részt. Bak-Tér-Ium. Ez egy anyag, a Bak kecskék terének építőköve. Ezen kívül, a Baktériumok, jelen vannak a fizikai világban, majd reprodukálódnak, ez a reinkarnációs folyamat, ami az örök életük titka.


A kagyló hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, de itt a Kagy-nak nevezett Ló-ról beszélünk. Paralelláris létezés, dimenzionális újjászületés. Csodálatos reinkarnáció. Ha kombináljuk őket, mégis, mit kapunk? KagyLó-Baktériumot. Ez már a kritikus tudat pontja, ahol a világok megdöntése a cél, a Domesz-Tosz-t már meg se említem :D

2023. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha számszerűleg ki tudod fejezni, hogy eme hozzászólásoddal hányszor és hány módon cáfoltad meg a fizika jelenleg ismert számos törvényét, akkor hátrahajlásból felrúgom Pataky Attilát a Neptunuszra!
2023. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy elmondjam :D Hiszen én magam se tudom. Bár, a szavak logikus "Hangzását" használtam fel arra, hogy leírjam amit leírtam :D Így hát, valószínű, hogy nem cáfoltam a törvényeit a fizikának, hanem inkább képzeletté alakítottam őket.
2023. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
De azért, azt megnézném, hátrahajlásból :D
2023. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
A lelkes részt bár nem képzeletből mondtam.
2023. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne kelljen elővennem a wc-pumpát, különben önmagába omlik az univerzum!
2023. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Az szerencsére velem még nem történt meg, bár előveheted a vc pumpát, de ha lekapcsolod a lámpát, akkor feketelyuk keletkezik a vc belsejében. Így az állításod igaz.
2023. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem találom meg a teljes mértékű és cáfolhatatlan koherenciát a 2 állítás közt, de legyen így!
2023. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Én elmondom, ha nincs fény, nincs ami visszaverje a fényt. Bár az alakzatok formái megmaradnak, így a vc belsejében, egy feketelyuk lesz. Beszéltünk a fizikáról, szóval, feketelyuk keletkezett, ezért önmagába omlik az univerzum, a vc lesz a kezdőpont.
2023. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Tessék, még illusztráltam is, így valószínűleg érthetőbb. :D


[link]

2023. máj. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!