Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Pankotai Lili lesz az ország...

Pankotai Lili lesz az ország megmentője?

Figyelt kérdés
Ti is úgy gondoljátok, hogy az ifjú Pankotai Lili kisasszony fogja a 2023-as magyar forradalmat vezetni miután fegyveresen felkelünk a narancsterror ellen? Az ő neve is ott lesz a nagy magyar szabadságharcosok mellett mint Rákóczi vagy Görgey? Miután felszabadítjuk az országot a Magyar Polgári Szövetség véres és kegyetlen diktatúrája alól Dr. Pankotai Lili kisasszonyt megválasztjuk együtt konzulnak, hogy az országot megfelelően eltartsa és vezesse, majd az intellektuális osztaggal bemosunk a rusnya fasiszta PUTLERNEK? Szerintem először a Kossuth teret nevezzük át vitéz Dr. Pankotai Lili konzul altábornagy térre a parlament előtt csúcsosodó szoborral a fiatal hölgyről midőn egy hatalmas magyar zászlót és egy telefont szorongat a kezében. Ezek után a Hősök terén is felhúzunk egy szobrot róla Gábriel Arkangyal mögött kiemelkedő monumentális szobrot szín aranyból.?!?!!??! Ez a (KIB@SZOTT) magyar jövő?
2023. máj. 28. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
16%

Nem, másrészt ebben a helyzetben, nem nagyon kéne vezetőket cserélni.


Elég nagy a probléma így is, mégis, mit fog eredményezni valaki más, egy ilyen helyzetben? Természetesen instabilitást. Ezen kívül, semmi baj sincs a jelenlegi vezetőkkel, amit én látok, az az, hogy megosztó vélemények jönnek több oldalról.


Bár én nem ismerem azt, akiről szó van.


Bár a buszom 15:22-kor indul, még ezt leírom, oh! Igen, ritkán de történik ilyen, a kávé bár lefolyt 1 perccel ezelőtt, mégsem emésztettem még meg, így hát, nem is láttam, hogy ez humor kategória, politikának néztem. :D

2023. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!