Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Akkor most át lehet menni a...

Akkor most át lehet menni a piroson?

Figyelt kérdés

Régóta aggódom amiatt, hogyha egyszer sztár lennék, és ilyen piros szőnyegen kéne végig mennem valahol, azt megtehetem-e anélkül, hogy elvennék a jogsim?

Ugyanis amikor vezetni tanultam, mindig azt mondta az oktatóm, hogy nem szabad átmenni a piroson.

Már rég sztár lehetnék, csak minden lehetőséget elszalasztottam emiatt.


2023. jún. 6. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látja senki, át lehet menni rajta. Szóval csak meg kell várni míg levonul a sajtó, a paparazzik, meg ez a gyülevész kamerás népség, aztán nyomás!
2023. jún. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te mikor megszülettél, sztárnak születtél.

Én mikor megszülettem, a szülész a kezébe vett, 1o mp ig nézett, visszatért a valóságba és azt kérdezte

-Ez meg hogy került ide?

2023. jún. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyiken. Vágó Piroson például már sokan átmentek, így szerintem te is beleférnél, ha márcelég széles a váginája.
2023. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!