Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? Nem ízlett a...

Kucc kérdése:

Mit tegyek? Nem ízlett a paprikás krumpli.

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi, nem ízlett az ebéd és nem merem visszavinni mert félek a konyhásnénitől.

Ti mit tennétek??



2023. jún. 12. 12:58
 1/10 anonim válasza:
75%
Kezdődik a nyári szünet, és unatkozol már most?
2023. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ejnye bejnye, pedig finom paprikás krumplit főztem.


A konyhás néni

2023. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Semmi probléma, félretesszük és majd vacsorára megeszed . Addigra biztos megéhezel és majd ízleni fog :D
2023. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Konyhás néni! Ki van rúgva! Nem megmondtam már ezerszer magának, hogy a paprikás krumpliba tíz kilónként tegyen 3 kg bogyiszlói paprikát, és ízesítse balzsamecettel?

A séf

2023. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A fene ezt a sok pimasz legyet, hess a budiba szart nyalogatni, ha azt szereted.
2023. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves Hidvégi Józsefné Margitka! A munkábaálláskor tele volt gasztronómia iránti szeretettel, szorgalommal, kreativitással és tenni akarással. Ez az évek múlásával sajnos megváltozott, sajnos már nem hozza a szükséges szintet. Üde színfoltot ismerhettünk meg az Ön személyében, és örökre a szívünkbe zártuk, semmiképpen ne adja fel a jövőbeli fejlődés esélyét, továbbra se hanyagolja el a gasztronómiát, sokat főzőcskézzen majd otthon. Most viszont arra kérjük, hogy vegye le a kötényét, és hagyja el a konyhát. Csak előbb még árulja el, hogy a holnapi napon majd kit szeretne hátráltatni az iskola diákjain kívül."


Komolyra fordítva a szót, nyugodtan vidd vissza, a Margitka néni csak örülni fog ha elviheti magával a munkaidő végén. Ami a konyhán ingyen csurran–cseppen, az már a szomszéd talponállóban ezer forintokért cserél gazdát :D

2023. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
38%
Egyél mást.
2023. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves barátom! Meg vagyok rendülve! A paprikás krumpli igazán pompás! Én kifejezetten kedvelem. Sülve-főve együtt vagyunk.

A kolbász

2023. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Add el valakinek jó pénzért és vegyél belőle magadnak csokis pufit.
2023. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítőkész válaszokat! Marcsi néni tényleg nem volt mérges és ki is nevetett
2023. jún. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!