Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van más is úgy vele,hogy...

Van más is úgy vele,hogy Bödőcs Tibor munkássága már nem tetszik?

Figyelt kérdés
Elment olyan irányba, ahonnan már nincs visszaút és senki se szól neki, hogy Tibike ne erőltesd.
2023. jún. 16. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Hát a nagy ember híveinek bizonyára nem tetszik.

De azoknak, akik a demokráciának hívei, azoknak igen.


Nem rá igaz, hogy:

"Elment olyan irányba, ahonnan már nincs visszaút". Neki szólnak is sokan, hogy ne erőltesse, de hiába.

Amit lehet, azt elvesz. Vagy szép szóval, vagy kevésbé szép szóval.


És - sajnos - ez nem humor, hanem a legsötétebb valóság.

2023. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Már? sosem tetszett.
2023. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a Nagy Ember híve, de már nem tetszik. Annak idején a Fábry-show-t onnantól nem néztem tovább, amikor már zavaróan átütött a névadó produkcióin a dühödt politikai állásfoglalás. Ő volt ugye a másik oldal vicces embere.

A politikai humor műfaját lehet elegánsan is művelni, akár úgy is, hogy nem szúr a humorista jobbra is és balra is, hanem csak az egyik irányba. Bödőcsnek nagyon jól állt az életszagú vidéki tréfák elsütése, amit ráadásul intelligensen tálalt, de mostanában egy türelmetlen balliberális értelmiségi dühöng a színpadon a képében és ez nem olyan vicces. Még ha igaza is van.

2023. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem azért tetszik, mert én gyurcsányista/lmbtq/egyéb emberke vagyok, hanem azért, mert szórakoztat ahogyan kifigurázza a jelenlegi rendszert. Sajnos ez inkább tragikomédiába kezd el hajlani. "de mostanában egy türelmetlen balliberális értelmiségi dühöng a színpadon a képében és ez nem olyan vicces. Még ha igaza is van." Sajnos én már kínomban is nevetek ezen, mert bizony igaz. Egyébként pont a napokban olvastam Pottyondy reakcióját a Rákay-Nagy Ervin féle "intellektuális" "vitára", és talán ideillő a kommentjének egy bizonyos része: "A sz*rdobálózásban a nyertes is büdös lesz."
2023. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a munkásságával, nem vetem meg az alkoholizmust. De csak azért, mert az alkohokizmus nem ágy, így nem tudom megvetni. Hiába ágyas a pálinka, Szulejmán szultán nem veszi be a háremébe, mert muszlim ember nem vehet magához alkoholt, együtt hálni meg főleg nem szabad vele, mert azzal csak szaporodna a probléma.
2023. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szulejmán szüjjémàn
2023. jún. 18. 10:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Ő nem tud szülni, mert nincsen méhe. Neki lovai voltak.
2023. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De lehetnek mezei méhei
2023. jún. 18. 12:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Mezei nincsenek, legfeljebb kezei vannak. Mezei nem voltak, mert nem volt válogatott labdarúgó a török szultán, hiszen a labdarúgást még nem találták fel akkoriban. Szulejmán idejében a sportok között még csak a futás és a lövészet volt igazán elterjedt.
2023. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De legalább megállította Brüsszelt.
2023. jún. 18. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!