Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebben az új "Indián a Jones...

Ebben az új "Indián a Jones és a tárcsa sorsa" című filmben mi lett végülis a tárcsa sorsa?

Figyelt kérdés
Meg milyen tárcsa? Látta már valaki? Megnézzem?

2023. júl. 1. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy szárcsa lesz. És én így látatlanban szinte biztos vagyok benne; hogy elrepült; és dimenziót lépett. De abban a dimenzióban már nem úgy néz ki; már eccarvú.
2023. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*dimenziót váltottal viccesebb lehetett volna a kommentem. :):) Amúgy,én még nem láttam a filmet; nemtom van-e ilyen; de ha igen, majd biztos belenézek. :)
2023. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Féktárcsa.
2023. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szárcsa, te!
2023. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Befogták grillezni.
2023. júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kiderült róla, hogy együtt él egy indián kancával, mert leszbikus lett és a musztáng, vagy puszpáng (ezt nem értettem jól, mert állandóan nyerített) belevágtatott a tengerparton a lemenő Nap fényébe, csak elvakult egy kicsit. ezért úsznia kellett és nem kell félni, mert a stáb végül kihúzta, de nem vágták ki a filmből a jelenetet, mert a rendező szerint szép jelkép lett és amikor megkérdezték tőle, hogy mit jelképez, azt válaszolta:

- Tudja a halál, majd a kritikusok kitalálják.-

Végül a csatában elesett néger hősöket is összeszedték és eltemették, mert a film a teljes élethűségre törekedett, ezért szokás szerint valódi gépfegyvereket használtak.

Csak a fehér fajvédők tiltakoztak egy kicsit, mondván, hogy a fehéreket diszkrimináció érte, mert alig volt fehér hulla a filmben és a néger királyok is majdnem mind feketék voltak.

Azonban a néger rabszolgahajcsárok rendesen korbácsolták a fehér rabszolgákat és ez lenyugtatta a kedélyeket.

A film pikáns jelenete tarolt, amikor tizenkét diákleányka brutálisan megerőszakolta az agg tanárt, csak sajnos most azon töprengenek, hogy bevezetik a 'hatvan év fölöttieknek nem ajánljuk' kategóriát, így lehet, hogy ezt a részt erősen megvágják az idősek személyiségi jogaira való tekintettel.

A csatajelenetről különben sokan azt mondják, hogy a zöme a Tyukody pajtás és a Cuppantós Manci ocsmány hetero szexuális élete című magyar film koppintása, ahol a részeg Rákóczi téri kurucok miszlikbe vágták a néger labancokat, de nem ez homályosítja el a néző tekintetét, amikor zokogva elhagyja a filmszínház területét, mert a végén az erkölcsi, vagy egyesek szerint erkölcstelen tanulság mutatása közben hagymalevet porlasztanak a nézőtérre és ez mindenkiben rémálmaiban visszatérő nyomokat hagy.

A film ütősségét fokozza, hogy kimenet mindenki fejét baseball ütőkkel csapkodják, de kárpótlásul meghintik őket zsivanzsival, meg sajtos pattogatott kukoricával, hogy ne pereskedjenek túl sokan.

2023. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából a film címe: Indiana Jones és a Soros Tárcája, csak megcsavarták kicsit a film címét, hogy senkinek se tűnjön fel a csel, végül Indy rájött és ellopta Soros tárcáját a saját nemi átalakító műtétjéhez, azért, hogy ezzel a lépéssel azt mutassa, hogy ő mennyire haladó, PC, lmbtq szellemiségű, és így a jövőben megengedik majd neki, hogy elkészítse az Indiana Jones 6-7-8. részeit is!
2023. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szárcsatorta...
2023. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, bá$tya.
2023. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!