Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A medvesajtot medvebol csinalj...

Az_elet_el kérdése:

A medvesajtot medvebol csinaljak vagy sajtbol?

Figyelt kérdés
Ez a kerdes nagyon izgat engem es egeszen kicsi korom ota keresem ra a valaszt. Nagyok orulnek ha tudnatok segiteni.

2023. júl. 19. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Csakis barna medvét érdemes fejni, az Erdélyben élő medvének elég zsíros a teje a sajt készítéshez.

A lényeg: előtte ki kell fárasztani a medvét ( rohangálni előle), hogy a testzsír jelentős része leszivárogjon a tejbe.

A fekete medve teje sokak szerint beszürkül, tehát nem alkalmas sajt készítéshez, mert a lyukak feketék lesznek.

Remélem tudtam segíteni.

2023. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
:)))
2023. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Miután a keresőszavaid között a "politikus" szó is szerepel, én azt javasolnám, hogy a legpotrohosabb (cigánymedve) politikust kell levágni, és kifacsarni a levét. Utána egy nagy gödröt kell ásni, beletenni a levével együtt, és utána már csak várni kell, hogy lesz-e belőle sajt vagy sem.
2023. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
66%
Sima trappista, csak darálnak bele medvét is. Még mindig jobb, mint Rudi a túróban, Pista az erős paprikában... Mit gondolsz, miért ilyen ritka nevek ezek??? Bizony! Ott vannak, a kajádban. Már ott élnek. Pontosabban halottak, de ott vannak a maradványaik és te őket eszed. Az vagy, amit megeszel. Szia Rudi Pista medve!
2023. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire a sajtfáról szoktam szüretelni; néha a kertből is. Néha meg az Univerzum különböző tájairól; néha pedig egyforma (tájairól. )
2023. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Azán kicsi korodban madártejes ettél-e?

És disznósajtot????

2023. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

#5

Üdvözletem! Nincs esetleg fölösbe sajtfamagja magának? Én is szeretnék nevelni egy sajtfát, de nem találok sehol magot.

2023. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#7

Oh, a manóba. Pedig direkt hagytam belőle a tarhonyafamagok melletti polcon. :):) Akkor ezexerint elfogyott. Nem voltál elég gyors a kellőképpen. :):) :S :D XD

2023. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
*333polco3n, hog3y m3ásna3k is juss3on.333333 Így 3akartam írni , csak kimaradt. 3333333333 most meg megin 3asokat ír3 a 333gép333ezet megin -.- XD
2023. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#8

Tarhonyafával rendelkezem, már be is ért az idei termés rajta. Esetleg ha tudnék adni Önnek valami különleges fajta magot, akkor elképzelhetőnek tartja, hogy mégis talál valahol pár kósza sajtfamagot?? Birtokomba jutott egy felettébb különleges fajta növény, de csak cenzúrázva írhatom ki a nevét, mert szupertitkos. A neve: dis***fa. Ez a növény előreláthatólag csupán 2 méter magasra nő, termése pedig HÚSOS, NAGYON HÚÚÚSOS!!!!! Íf juh nó wát áj mín.... ;)

2023. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!