Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szmájlik háborúja. Hogyan...

Szmájlik háborúja. Hogyan robbant ki, O) -armada?

Figyelt kérdés

Minden az O) tüntetésével kezdődött. Az XD válaszképpen ellenhadjáratot indított. A háború szele, félő, a Humor Kategória határain kívül is érződik.

Azt szeretném megkérdezni az O) Ellenállás fejétől, miért gondolja úgy, hogy O)-t kell használni az XD helyett?


2010. okt. 14. 15:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szeretném mindkét felet meghallgatni. Ez egy komoly esemény a szmájli-történelemben, és nem értem, miért robbant ki egyáltalán? Miért utasítják el az XD használatát?

...ne feledjük, ez Humor...

2010. okt. 14. 15:20
 2/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

:-)

J

2010. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
AZ O) tüntetést én hoztam létre direkt névtelenül, mert untam, az XD mert már ohadtr unalmas.
2010. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ahogy a "rohadt" szó helyes írása is? :)

Értem... szóval maga szerint az XD unalmas. És ez az érdekes szmájli, az O) új a hangulatjelek körében (?), mert én még nem láttam sehol.

2010. okt. 14. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Még növelni kell a hírnevét ahogy elkezdenek ez ellen tünteni ÉN LETVÁVTOM nem úgy mint az XD-sek.
2010. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondja, melyik gondolat született meg előbb a fejében? Az O) jel, vagy az XD ellen irányuló kampány?
2010. okt. 14. 16:33
 7/12 pappmartin ***** válasza:

Én az O) ellen vagyok mert kevesen ismerik és nehéz elterjeszteni. Amugy a lényegét sem értem mert az XD egy az a O) meg nemtudommi:D

éljen az XD!!

2010. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És pontosan mire épül ez az egész konfliktus? Az O) egy új jel, ez igaz, de miért nem lehetne az XD-vel együtt használni, szóval nem tábori hovatartozás szerint használni? A békés együttélés elve miért nem érvényesülhet maguk szerint, O)-osok és XD-sek?
2010. okt. 14. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Az O) jel kitalálója megvesztegetéssel érte el, azt,hogy használják ezt a jelet- bevetette a felpontozás taktikát. Le a társadalom megrontóival, hajrááá XD!!!
2010. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 M@x ***** válasza:
Pontosan! Megvesztegette a válaszolókat! így persze hogy elterjed! a hülyéjük!
2010. okt. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!