Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legviccesebb és...

Mi volt a legviccesebb és egyben legmegszégyenítőbb történet, amit átéltetek vagy hallottatok?

Figyelt kérdés
Megtörtént, trágár-, és indulatmentes történeteket várok!

#történet #szégyen #megszégyenítés #Megszégyenítő történet
2023. júl. 26. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Talán az amikor haza kísértem a barátnőmet és egy pillanatra le tettem a hátizsákomat. Valszeg szarul vettem fel mert a szoknyám az felcsúszott a derekamig és a harisnyás seggem kilátszott telibe. Na én ezt nem vettem észre és sajnos gyalog mentem haza és mindenki nézett. Mondom Na mi van ilyen király vagyok vagy mi a zsák? Aztán beértem a panel elé és megláttan a csodálatos tükörképemet. Hát csak otthon jöttem rá hogy q szoknyám az fel van csúszva. Lepergett a szemem előtt az életem és félig sírva félig röhögve nyitottam be az üvegajtón.



Abban viszont biztos vagyok hogy ha Bp-nek egy szar negyedében sétálok ilyen módon végig tuti minden saroknál megszexuáliszaklatnak.

2023. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ezt sorolhatnám egy darabig részemről.:D Talán egy név nélkül "vállalható": Egy kolis buliban a buli vége felé úgy gondoltam, hogy még elmegyek wc-re lefekvés előtt. Ennek az lett az eredménye, hogy a wc-n ülve elaludtam, és amikor a többiek rám nyitották az ajtót, mert azt hitték baj van, akkor nemes egyszerűséggel fejjel előre kizuhantam a wc-ajtón egy szál semmiben.😂😂 Nem vagyok rá büszke.
2023. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Egy kolisbuliban úgy adodott, hogy egy csajt próbáltam elcsábítani, ez végül sikerült, így kicsit félre vonultunk (lépcsőforduló). De mivel addigra már irtózatosan részeg voltam az, hogy meg is dugjam már nem sikerült, ellenben iszonyatosan befostam, és a kijött anyagnak kb. 90% a csajra került, meg a földre mellénk ledobott ruhákra, és csak kb. 10% az ami a falra vagy a padlóra. Azt nem tudom, hogy hol volt bennem az az anyagmennyiség ami kijött, de nem volt kevés.
2023. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor új iskolába kerültem, az első művészeti szakórán sikerült csodálatosan bemutatkoznom. Az volt a feladat hogy a momogrammunkbol csináljunk egy grafikát. Na hát én egy rágugumibetűs teljesen pink stílust akartam. Nagyon hozzáértően válogattam a ceruzáim szakszerűen felvázoltam. Amikor kész lettem, oda vittem drága tanárúrhoz. Ilyet szól: elég bizarr de tetszik!

Otthon értettem hogy miért mondta hogy bizarr.... A monogramm úgy nézett ki mintha egy ffffff....földieper menne bele egy ppppp... szépen mondva....


Hát mondjuk ki, p*rnót alkottam úgy hogy észre sem vettem. És ezt így első órán. Tehát így alig várom hogy kiállítasom legyen.

2023. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!