Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha visszafele telne az idő,...

Ha visszafele telne az idő, akkor te ezt most nem tudnád elolvasni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha visszafele telne az idő, ez a kérdés meg sem született volna.
2023. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
H h nem??Kb úgy menne az idő mind a Benjamin Butter élete.Annyi h mindenki hátrafelé menne.A munkából sietnénk haza az àgyba...stb.A szexet nem befejezni akarjuk hanem nem elkezdeni.A játéknek nem vége lenne hanem eleje.Az élet nem halállal végződne ,hanem születéssel...stb
2023. aug. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rafinált vagy te barátom. :)

:):)

Hát, akkor gyorsan kéne; sietni kéne; gyorsan elolvasni (akár feljegyezni) minden betűt; mielőtt szépen fokozatosan folyamatosan egyenként eltűnnek.

De, ha leírnám, akkor annak a sorrendje is fordítva működne; szóval, én előbb/először tudnám; hogy mi az a kérdés; mivel én gépelném le ide, és utána gépelném visszä; hogy ahogy gépelek egy betűt, tűnik el egy karakter mindig; szóval én előbb tudnám a kérdést; mielőtt te kiírnád ide/ mielőtt te eltűntetnéd innen. :):)

[Mielőtt te is elkezdenéd eltűntetni. xd]

2023. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bakker nem elolvasol egy könyvet hanem elkezdeni nem akarod, de közben hátulról olvasod előre.Nincs is rá szavunk az ilyen helyzetre.Tényleg ,mi van h rájövünk ,h mehet vissza az idő, akkor visszafelé kell gondolkozni.:DVajon lehet e visszafelé gondolkozni???

Brutális :D

2023. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!