Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kissé csalódtam az új elemlámp...

Kissé csalódtam az új elemlámpámban, többi lent(?)

Figyelt kérdés

Vettem egy kis elemlámpát. Persze, fűt fát megígért az eladó, csak vegyem meg, volt vagy 35 ft, szóval majdnem egy zsemje ára, így azt hiszem, kissé jogosan vagyok felháborodva.


Az oké, hogy bevilágítja egész békés megyét, de itt nem ez a lényeg. Az is rendben van, hogyha bekapcsolom a kis elemlámpát, fél Budapesten lekapcsolják a fényeket, mert minek, odáig is elér a fénye.


A problémám az, hogy amikor felfelé világítok, az eget még csak csak megvilágítja, de az űrt már nem. Miért nem lehet értelmes lámpákat árulni, amivel galaxisokat tudok megvilágítani? Persze oké, a Marsig elmegy a fénye, de ott már kezd pislákolni! Most mondjátok meg. Röhejes! Én mondom, hogy röhejes!

Nem magam miatt vagyok kiakadva, hanem ha ez így megy tovább mi lesz legközelebb?

Veszek egy használt hűtőt, teszem azt 200 ft-ért(Tehát marha drágán!), és csak 40 évig fog üzemelni, majd dobhatom ki a kukába?? Undorító! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy nektek meddig ér el a fény? (Nem a hűtő fénye).


2023. aug. 8. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a nyolcadikon lakom és a kérdésed olvasva gyorsan leszaladtam az alattam lakókhoz a hetediktől a földszintig és minden lakást felforgattam az elemlámpádért, de eldugták nyavalyások, így gúzsba vannak kötve és már sebtében vallattam is őket a körömszorítóval, meg a spanyol csizmával, de konokul tagadnak egyenlőre.

Sajnálom, hogy csalódtál benne, biztosan a neten rendelted, a múltkor pont így jártam én is, egy szűzlányt rendeltem és kiderült, hogy lent már az is erősen használt volt.

A csalókkal vigyázni kell, egyszer rám is rám sóztak egy aranytojó tyúkot, amelyik mint a kis güzü, úgy tojta a félkilós aranytojásokat, de rendes tojást meg egyet sem, pedig már majd' megvesztem egy jó kis hagymás rántottáért, végül le kellett vágnom, hogy éhen ne haljak, jól átvertek, mondhatom.

A lámpádért esetleg menjek még lejjebb, a pincébe?

2023. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb 3 szavat elolvastam ,és most válaszolok.

Kizárt dolog, me nem tudom.

2023. aug. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!