Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lenne hogyha a légzésért...

Mi lenne hogyha a légzésért és a piskogásért fizetni kéne 5ft-ot?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 23:54
 1/8 A kérdező kommentje:
*Pislogásért
2023. aug. 13. 23:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfogyna a maradék pénzem cigire.
2023. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene ötleteket adni!
2023. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keveslem. Fizess többet! Ennyiért nem veszek levegőt.
2023. aug. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Most még poénkodunk rajta de...
2023. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ne adj ötleteket
2023. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen, ez a eszetlen szófogadás és rabszolgasors törvénye.Félemlíts és úr leszel.Pár éve értettem meg, mikor egy térképet néztem a fertőzött kullancsokról.Volt egy térkép a badacsonyoról, hol "találtak" fértőzött kullancsot.Szegény Badacsony tele volt össze vissza minden féle piros ponttal, hol volt, hol nem volt szisztematikára.Go doltam magamban, ja persze ,pontosan meghatározott gps alapján ,kiderült, h hol volt fertőzött kullancs.Később jött a korona is, akkor értettem meg , h minden az oltásról szól.Nincs itt semmi féle járvány.Félre ne értsetek, van covid, meg agyhártya gyullladás.JÁRVÁNY NINCS.Azt akarják ,h mi denféle biszbasz oltásokat vegyünk fel...
2023. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Szóval az én tanácsom az ,h ne oltsátok magatokat semmivel ,ha nem muszáj.Mert a jövő zenéje az ,h oltani akarnak mindenkit ,minden féle "mozzanatért".És a közeli jövő is arra utal, h ezzel csábítanak majd..mehetsz ide meg amoda, teheted ezt meg azt, de előbb vegyél fel ilyen és olyan oltásokat.Mindenkinek egyéni döntése, de ez a helyzet.
2023. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!