Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elnézést, maga mobilfox member?

Elnézést, maga mobilfox member?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a Maci Laci vagyok.
2023. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én filmbox ember vagyok.
2023. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "mobilfogsz ember"???
2023. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem; én egy helyben álló kutyaróka-tag (kutyróka-Tag) vagyok. Szabadidőmben pedig egy vajaskifli. De csak álcázom magam annak; így beépülök. Senkinek nem tűnne fel, mert amikor megfigyelést végzek; mindig vajaskifli vagyok. Csak mindig máshol bukkanok fel. :):) Ja, várjunk. Azt írtam; szabadidőmben. Na mindegy; így vicces. :):) Úgyis valami ökörséget akartam írni !! :):) Vagy kifliséget; rókutyaságot. :):) Rózsaszín fürdőruhában. :):) Amely olyan egy ruha; amely mindig fürdik. :):) Így tiszta lesz. :):) Amikor ha használni akarjuk. :):) De ha nem; még akkoris. Végigkóstolja magát; mint egy kiscica; így mindig tiszta; egyfolytában. :):) Úristen. :):) Ez jobban sikerült; mint vártam; remélem, holnap is megörvendeztethetlek titeket ilyesmi agymenésekkel (eszmefuttatásokkal; eszmerohantatásokkal. :):) De annyira nem sok(k)-kal. :):) :) ;) Minden jót ; és asszem; még majd érkezem. :):) [Nem bizti, hogy ez a kérdés alá. :):) ]
2023. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha kapok egy telót.
2023. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!