Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem egy japán belpiacos...

Vettem egy japán belpiacos motorkerékpárt. Hogyan lehet átszerelni, hogy ne jobboldalas, hanem baloldalas legyen a kormány és a pedálok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatszögletű a kereke vagy tizenhat-szögletű?
2023. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8
2023. aug. 18. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor előbb meg kell reszelni
2023. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyi bugyutát az oldalon,hát persze,hogy nem tudják csak ugatják a holdat.Az nem érdekes hány szögletű a kereke.Fogj egy 5 kilos samut és verd át a pedálokat a másik oldalra.A kormányt szereld le és forditva szereld vissza.Nyugi,csak csináld lelkesen.A végén egy új disajnos motorkecskéd lesz.

Az eddigi hozzászolóknak csak mondom,nem kell rőgtön a csatabárdot kiásni,meg aztán az ember holtáig tabul és tanulni nem szégyen.Persze én is csak ezt az egyet tudom azt is a nagyok mondták amikor húúú de részegen kitámolyogtak a kocsma ablakán.

2023. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!