Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megalapítjuk a bálnatagadók...

Megalapítjuk a bálnatagadók klubját?

Figyelt kérdés

Én élőben még nem láttam bálnát, ezért biztos vagyok benne, hogy nem létezik olyan, hogy bálna. Felvételen láttam, de az biztos csak trükkfelvétel és egy kinagyított guppit vetítettek óceán háttér elé lassítva.


Mondjuk a másod-szomszédot se láttam soha, ezért az se létezik. Az ötödik házban lakó feleségét sem, tehát az sem létezik. Hiába mondják más szomszédok, hogy látták már ezeket, engem nem érdekel én nem láttam, tehát nem létezik.


Most térjünk rá a csillagászatra. A Jupitert és a Szaturnuszt egyszer láttam távcsőben, tehát ezek léteznek. A Holdat minden nap látom, tehát az is van. De mindenféle szomszédos galaxisok és más égitestek amiket mutogatnak a csillagászok biztos, hogy nem léteznek, mert ezeket nem láttam. Ja kérem, fantáziarajzot én is tudok készíteni más égitestektől, ilyesmikről. Csinálok egy fekete lapra egy piros pacát és akkor azt mondom rá, hogy az a fekete lyuk a galaxisunk közepében, amikor még a saját galaxisunk se létezik.


Én csak a saját szememnek hiszek. Amit nem látok, az olyan mint Kolombó felesége, azaz nincs.


Ja amúgy zsiráfot is láttam már élőben, tehát az is van. De én most a bálnára hegyezném ki a dolgot, mert az a legnagyobb állat, ami nincs.



#klub #bálna #alapítás #bálnatagadók #mindent tagadók #okosak vagyunk
2023. aug. 20. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincsenek.


Üdv.

Egy delfintagadó

2023. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És aki bálna, az is csatlakozhat? Ha b(e)ál(l)na a csapatba ? :):) Mert akkor benne vagyok. :):) Az óceánban; mintegy bálnaként. :):) :) :)
2023. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
McBasslucky Károly lesz az alapítója
2023. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2: Csatlakozhat ha aláír egy nyilatkozatot, hogy ő csak egy kinagyított guppi.
2023. aug. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!