Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ákom Bákom hova viszi a...

Ákom Bákom hova viszi a kabátokat? Ha Halász Judithoz viszi és én kabátba vagyok amikor jön elvinne akkor elvisz Halász Judithoz? 😍

Figyelt kérdés
Az nagyon jó lenne🥰

2023. szept. 2. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ő már nem halász, csak sima kabátvadàsz.
2023. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Orbán Viktorhoz, természetesen
jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szövegértés egyes!

Teljesen tisztán elhangzik, hogy Ákombákom télire magával vitte az erdőbe a nagykabátot. Nem vitte Judithoz mert Zelk Zoltánhoz vitte volna, ha viszi egyáltalán valakihez, mert ő írta meg a teendőit. Aztán a következő nyáron pedig visszavitte Judithoz, mert ő volt, aki szépen énekelt.

Orbán Viktorhoz akkor sem vitte volna, ha piros hó esik, mert neki olyan vastag bőr van a pofáján, hogy ő úgysem fázik soha.

jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de szerintem átugrotta a szemed a "ha" szót 🥰
jan. 23. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, bocsánat.

De ebben az esetben sem lennél nyerő, mert a kabátban Ákombákom van, és neked esélyed sincs belebújni, amikor visszaviszi Judithoz.

És különben is, ha meg akarod látogatni Juditot, akkor inkább vegyél egy szekéralja virágot, és menj el hozzá, és köszöntsd fel a szülinapján (okt 7)! Kérlek, ne felejtsd el átadni az üdvözletemet, mert én is nagyon szeretem őt, a múlt században sok koncertjén voltam, imádtam a dalait.

jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Viszi a Csáládnak

Kell neki a Ságíj

jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!