Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyi bolhát lehet készíteni...

Mennyi bolhát lehet készíteni elefántból?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem!


Ez csak fordítva működik, bolhából lehet elefántot csinálni! 1 bolha -> 1 elefánt az arány.


De nagyon kicsi elefánt lesz belőle.

2023. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is te tetted fel?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__123913..

4-es hozzászólásom alapján azt gondolom, hogy több milliót. Egy jobban becsült érték érdekében, kérlek nézz utána, hogy hány mm³ vagy nm³ egy bolha, valamint mennyit esznek naponta, illetve egy - mekkora? - elefántban mennyi a számukra hasznosítható tápanyag! Vigyázz! Vedd figyelembe a penészedés mértékét is, és azt is tudd meg, hogy megeszik-e a penészes részeket! Közöld ezeket az adatokat, és én örömmel elvégzem a számításokat!

Kifelejtettem még a riválisok figyelembe vételét is, akik szintén az ételből fognak táplálkozni. De nem csak az ételt, hanem a bolhákat is. Bonyolult számítás lesz, úgy gondolom.

2023. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, nem láttam, és nem is figyelmeztetett rá az oldal.
2023. szept. 5. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e bolha alakú présgép. Ennek a függvénye, valamint, hogy mekkorára tudják préselni a darabjait.
2023. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, afrikai, vagy indiai elefántból?
2023. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Alaszkai pampákon költő.
2023. szept. 5. 16:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Anktartiszi elefánt.Onnan bújt elő a bolha is.A népvándorlásuk alapján, Afrikán át, eljutottak Indiáig.Talán még más bolygókra is eljutottak.Ha fejlett civilizációt építettek fel,akkor lehetséges h űrhajóval más bolygókon is járhattak.
2023. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Szóval Alaszkai.

Na de elefánt bikáról, vagy tehénről van szó?

2023. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
No, no! Akkor úgy nullát.
2023. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Sokat.
2023. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!