Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A villanypásztor éjjelente...

A villanypásztor éjjelente kitereli a villanyokat a mezőre, és ott legelészek?

Figyelt kérdés

Tisztelettel:

Baroh Mira :)



2023. szept. 15. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
[ Nem ez az igazi nevem. :) :) :)]
2023. szept. 15. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, ha ott legelészel, akkor a villanyoknak mi marad? Tudom rólad, hogyan nagyon hedonista vagy, és zabálsz veszettül.
2023. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:):)
2023. szept. 15. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
A villanypásztor az elektromos kerítés kislányom.
2023. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kisapám. :):) Majd, ha akarok elektromosat keríteni, akkor hívok egyet. :):)


[ Köszönöm az eddigi válaszokat. :):) Meg a nemeddigieket is. :):) :) -Eddig város, nemeddig másik városok. :):) ]

2023. szept. 15. 12:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Poénosan próbáltam reagálni, reméltem, hogy vicces lesz a reakcióm a válaszodra. :):) [ Amúgy tudtam már eredetileg, már a kérdés kiírása előtt is, hogy mi az; csak számításaim szerint, gondoltam, hogy ez vicces lesz. :D :D :) :)]
2023. szept. 15. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

200. § (2) Kerítést követ el, és az (1) bekezdés szerint büntetendő az is, aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személyt prostitúcióra felajánl vagy felhív.


(3) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a kerítés üzletszerű.


(4) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben meghatározott kerítést

a) tizennyolcadik életévét be nem töltött személy sérelmére,

b) az elkövető hozzátartozója, nevelése, felügyelete vagy gondozása alatt álló sérelmére, vagy a sértettel kapcsolatban fennálló egyéb hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve,

c) megtévesztéssel, erőszakkal vagy fenyegetéssel

követik el.


(5) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a (4) bekezdés a) vagy b) pontjában meghatározott kerítés a c) pont szerint is minősül.


(6) Aki üzletszerű kerítés elkövetésében megállapodik, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Szóval így szórakozz a kerítéssel, főleg ha még elektromos is. Akkor még ezen felül az áram is megb*sz.:D

2023. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

4-es! Ez itt a humor kategória.

Máskor figyelmesebben!

2023. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, legelészik a Holdról visszaverődő fotonokat. Ha felhős az idő, akkor pedig a fényszennyezettség miatt a felhőkről visszaverődő fotonokat legelészik, bár ez sovány táplálék nekik, különösen, ha távol vannak a fényszennyezett helyektől. Nappal megárt nekik a túlzott mértékű táplálék, ezért csak napnyugta után engedik ki őket. Némelyik azonban nem tér vissza. A minőségi villanypásztort akkumulátornak hívják, de nekik ez sem okoz gondot, csak idő kérdése, s mind távozik.


(Ritkán olvasok 'értelmes', minőségi viccet, de ez az volt - a szememben.)

2023. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hol a kérdés humorral kapcsolatban?
2023. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!