Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért kellett a fizikust...

Miért kellett a fizikust kiutasítani a bárban?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem volt benne elég atmoszféra.
2023. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát, közel volt, de a vicc így néz ki :D -->


Miért kellett a fizikust kiutasítani a bárban?


Mert túlságosan megfelelt az abszolút nullának és elvitetette az elméletét egy hidegebb helyre.

2023. szept. 22. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol az a bár?
2023. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, ha"bár" valahol egy városban, ha ott van a bár. Bár én sem tudom, hogy hol van a pontos helye a bárnak. De talán a bárban van a bár.
2023. szept. 22. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor hogy lehet az, hogy egy nagynyomású tartályban akár többszáz bár is lehet?🤔
2023. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, az úgy lehet, hogy, beszéltünk még a kérdés elején az atmosz"fér"a-ról.


Az atmoszférában van oxigén, és a bárban ezt sűrített levegőként fogjuk fel ha túltelített, 100 férőhelyes bárban 200 ember.


Maga a szó, hogy atmoszféra, az a Fér a, belefér az atmoszférába.


1 bár = 1.01325 atmoszféra, vagyis a válasz, hogy az atmoszféra belefér és egyben magasról ereszkedik = nagynyomású, a pilótakeksz legyen rá a bizonyíték, a repülőpilótákat megnyugtatja, amikor ropog az üveg, és közben ehetnek pilótakekszet, mivel a légnyomás megemelkedik, ez olyan, mint egy égi bár. Ha láttad már a csillagokat amik az atmoszférán kívül vannak, akkor azok égi-testek, vagyis a bárban levő személyek tükröződése, atmosz"fér"a-ban.


Úgy ám, logikusan megmagyarázható dolog, hogy hogyan fér többszáz bár egy nagynyomású tartályba.

2023. szept. 22. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érvelésed cáfolhatatlan, gratulálok! De az égi "testek" és a bárban lévő személyek közötti összefüggést nem teljesen értem. Tehát ők volnának a barionok?
2023. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Hogy ők e volnának a barionok? Bari-on-ok?


Csak akkor, ha bekapcsolják a bárányt.

2023. szept. 22. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a bárban lévő ionokra gondoltam, mint asszociáció. A beri-on, és a bari-off, az teljesen más kérdés.
2023. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy van, tekintettel arra, hogy fizikából igazán, rossz vagyok. Megkerülve válaszolok:


Ha a bárban levő i-on-okra gondolsz, akkor bekapcsolom saját magamat, és le okézom, a bár-ra.

2023. szept. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!