Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Saját vállalkozásomat támogatn...

Saját vállalkozásomat támogatnád? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Iszok. Na nem úgy hébe-hóba, hanem rendesen.

Ez évekig remekül ment, boldog voltam, a helyiek is megismertek.

De a mai árak mellett nem tudom tartani a hozamot.

Igaz, jelenleg minuszban vagyok, de a fejlődés szemmel látható, májjal érezhető volt.

Hiszen úgy kezdtem, hogy meló után, egy pár doboz sört legurítottam.

Kinőve ezt a dolgot, úgy döntöttem, megpróbálom. Megpróbálom a lehetetlent, és többet juttatok a szőlő ültetvényesek zsebébe. Ezután szépen fel is fejlődtem, délutánonként a bolt előtt lézengtem, ahol a pajtásokkal már több dolog is le, és fel csúszott. Ment a biznisz!

Miután minden este röhögve, és hányva feküdtem a saját csulámban, elhatároztam, hogy tovább lépek. A rosszabb kocsmák méltó, és rendszeres tagja lettem, megbecsülték nevem a környéken.

És bár a munkám elvesztettem, a helyi hajléktalanok között találtam herpeszt, és vígaszt.

Nagyon kedves emberek!

Az igaz, hogy ellopták az órámat, de mindig lehet rájuk számítani, ha egy kis italozásról lenne szó.

Sajnos azonban a fél alkoholista brigádot itatnom már nagyon nehéz, és úgy érzem, nem jutok 3-ról az egyre. Így keresnék olyan befektetőket, akik támogatnák törekvéseimet, hogy megszerzett hírnevem, és a kedves, immáron a pontos időt mindig tudó barátaim ne veszítsem el, hanem együtt, és előre tekinthessünk egy szebb jövő felé.


Tisztelettel, (egy kevés hányásfolttal), és nem kevés szájszaggal: Feri


2023. szept. 30. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves Feri! A fizetésnap a munkásactimelt a munkások fülébe veri! Altruista gondolatod felettébb lenyűgözött, mely szerint a fél alkoholista brigádot te itatod. Na de mi lesz a másik felével?
2023. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
P.S. én szívesen befektetek egy 8-as fakötésű csavaralátétet.
2023. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!