Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik kórházba kell mennem,...

Melyik kórházba kell mennem, ha leszakadt egy rovar szárnya?

Figyelt kérdés

Veszprémi vagyok.

Nemrég baleset történt városunkban: egy pingvin majdnem megölt egy bogarat (Propylea quatuordecimpunctata). Életben maradt, de a szárnya kiszakadt. Kórházban, intenzív osztályon kötött ki. Ott protézist tettek a szárnyába, de ennek következtében a szárny teljesen leszakadt.

A bogarat kiengedték a kórházból, és suttogva közölte velem, hogy „ez egy gyógyíthatatlan rovar, hamarosan elpusztul”.

De az én Pupszendiám nem fog meghalni, mászik és leveleket eszik, de nem tud repülni és emiatt sír. sajnálom őt. Egyetlen kórház sem fogadja be.

Bár azt hallottam, hogy Magyarországon van olyan klinika, ahol új szárnyakat varrnak a rovarokra.



2023. okt. 14. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A Lipót elvileg jó lenne, de sajnos bezárták..
2023. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
91%
Kedves kérdező, te mit szívsz? Jó anyag lehet...
2023. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Menthetetlen. Edd meg.
2023. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is kérek!
2023. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de ha jobban kidolgozod a sztorit és írsz még ilyeneket, szívesen olvasnám a groteszk egyperceseidet. :)
2023. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Élt egy bogár,

de már nem él,

verset írok,

mert azt tudok én.

2023. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Új szárnnyal se biztos, hogy röpképes lesz.

Mozgásszervi rehabon megmondják, de ha most egészséges, nem tenném ki új műtétnek.

Pszichológus, új környezet, pl. barátkozzon hangyákkal, röpképtelen rovarként is szép az élet, csinálj neki szép terráriumot.

2023. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meggyőzni, hogy jobb neki így. Ha földön van, nem fújhatja el a szél, nem zuhanhat le, ha veszély fenyegeti gyorsan el tud bújni egy levél alá...Tehát tiszta előny.


Pupszendia...nagyon tetszik :D

2023. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy vékony damillal kösd hozzá egy légycsapóhoz, és ijesztgesd ezzel a többi rovart.
2023. okt. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.

Lemaradt, hogy csatlakozok a #5-höz. Nagyon jópofa az egész kis írásocska :)

2023. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!