Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ásványvizeket tettem el, hogy...

Ásványvizeket tettem el, hogy aszalódjanak. Hány nap múlva lesz belőle alkohol?

Figyelt kérdés

Sokaknak mondtam, de csak néznek Rám. Akinek sikerült már ezzel a módszerrel, az számoljon be róla! Köszönöm♥️!


-Szabi, 20f



2023. okt. 17. 08:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
De a Borász az szőlőből csinálja, nemde?
2023. okt. 30. 06:52
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem,az az üveg festő.
2023. nov. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Depressziós vagyok, hogy nem sikerült. Ez nem humor.
2023. nov. 8. 16:46
 24/26 anonim ***** válasza:

A szeszképződés mindeddig ismeretlen erők folytán a szódavízben hűtés hatására indul be, ezt többnyire jéggel oldják meg.

Sokat segít a folyamaton, ha indításnak alkohol tartalmú anyagot, whiskyt, bort, vagy vodkát töltenek bele - megjegyzem ez utóbbi Oroszországban halálos bűnnek számít.

Bor esetén a pontos recept egy deci bor, két deci szódavíz, mely kísérleti anyag hosszúlépés néven is ismeretes a fizikusok körében, de tudomásom van házmester nevű titkos receptről is.

Ilyenkor olyan roppant módon megindul az alkoholképződés, hogy egymillió évet sem kell várni, hogy az alkoholszint értéke egy teljes ezred fokkal emelkedjék, bár az igazság az, hogy a precíz kutatók közben kóstolással annyiszor kontrollálják a folyamat végbemenetelét, hogy eddig még kísérlettel ezt nem sikerült bizonyítani, ugyanis a kísérleti anyag közben mindig elfogyott, de a tudomány ettől nem áll meg, mert mégis mozog a Föld, ahogy a kísérlet egyik neves résztvevője ezt találóan megjegyezte és négykézláb ugyan, de mégis sikeresen hazatért szerény hajlékába a kocsmának is nevezett tudományos laborból.

2023. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy év múlva idd meg és fosd ki!
2023. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia Szabika!
2023. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!