Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legfurább dolog,...

Mi volt a legfurább dolog, amit egy buszmegállóban láttál?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
buszt
2023. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csávó bokszolta a falat. De ez egyre hétköznapibb ma már
2023. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es buszra akartam felszállni a Rudasnál. Már késő este volt, egy pasas és a barátnője pedig ott állt a megállóban (előbbi kb. 10 centire a táblától). Mivel ott nincs BKK futár, meg akartam nézni a menetrendet. Közelebb mentem, de a pasas meg se moccant. Gondoltam, lassan csak rázizzen, hogy útban van, ezért még közelebb mentem, erre úgy bámult rám, mint ha zakkant, vagy homár lennék. Ekkor megszólaltam: bocs, szabad lesz? Erre néz rám tágra nyílt szemekkel. Bahh, ezek szerint külföldi. Kérdem: Excuse me, may I? Nem érti. Mondom: I want look the blackboard (közben el is mutogatom neki). Ekkor végre nagy nehezen leesett neki... :DDD
2023. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néni hugyozott
2023. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kb. 12 évvel ezelőtt, egy szép nyári napon felgyulladt a táskám a buszmegállóban, amint épp vártuk a buszt. Szerencsére nem a hátamon volt, hanem le volt téve a földre a megálló mellé.

Egyszer csak azt vettük észre, hogy füstölög, odaléptem, és látom, hogy a másik oldala már lánggal ég. Azon viccelődtünk, hogy valószínűleg a krumpli reakcióba lépett a répával, mert épp egy bevásárlásból jöttünk...

Aztán az egyik, szintén buszra várakozó ember mondta, hogy két perccel ezelőtt sétálgattak ott fiatalok, és az egyik pont a megállóban dobta el a cigi csikket, az pedig valószínűleg ráesett a táskámra...

2023. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusban egy fiatal pár "hangulatba jött".

Jó meleg volt, este 10 után, és úgy döntöttek, hogy a buszmegálló a legmegfelelelőbb hely a kölcsönös örömszerzésre.

Nem csak én voltam jelen, de nem zavartatták magukat.

Mellesleg a hölgy nagyon szemrevaló volt........😉

2023. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyet láttam.

Nem is volt este, olyan 4-6 körül lehetett, egy fiatal pár a buszmegálló mögött dugtak.

2023. okt. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Buszpótló villamost.
2023. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kilátótorony, a kis buszváró tetején.

[link]

Később gondolkoztam, hogy végülis nem is rossz ötlet, mert vannak emberek, akik percenként lesegetik látványosan az út felé hajolva, hogy jön-e a busz, ők felmászhatnak rá és onnan jobban láthatják, hogy nem jön.

2023. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Egy hatalmas nagy tabla szalonna 🤣

Tobb mint 10 eve lattam, azota se ertem , hogy tudtak ottfelejteni.

nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!