Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol terjeszthet ném az összees...

LaudeturJesusChristzs kérdése:

Hol terjeszthet ném az összeesküvés-elméletemet?

Figyelt kérdés
A lényeg: a bitcoint a zsidók találták ki, hogy átvegyék a hatalmat a világ fölöttt. A magyarázat: a bitcoin a Cion bt. anagrammája, a +1 i meg azért került bele, hogy ne legyen nyilvánvaló a párhuzam. Továbbá, a zsidók mindig is a pénzügyekben voltak nagyon jók, a bitcoin pedig egy digitális pénz

nov. 11. 12:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és a trollok kedvéért: én nem hiszek ebben, poénból találtam ki
nov. 11. 13:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikerült, és sajnálom, de én már alapítottam is egy egyházat erre. Mi vagyunk a Másnapi Forintisták.
nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Attól eltekintve, hogy nehezen megmagyarázható, hogy egy nemzetközi összesküvés miért választja a magyar betéti társaság társulási formát és miért írja magyarosan a ciont, nekem tetszik, van benne potenciál, ennél nagyobb hülyeségeket is sokan elhisznek.
nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi #3. Az általad felvetett dilemmákra nem gondoltam, hát most itt egy utólagos magyarázat: magyar zsidók találták ki
nov. 11. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
A helyesírást is a zsidók találták ki? Erre nincs valami ötleted?
nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hol van hiba?
nov. 11. 17:27
 7/9 anonim válasza:
42%
Ennél jobb fórumot nem is kérhetnél, van itt elég konteós antiszemita tendenciákkal.
nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiba? Aa H betűnél keresd.
nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nemibetegségek között...
nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!