Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kitaláltam egy viccet, mi a...

Kitaláltam egy viccet, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy lámpa és egy kambodzsai öregasszony beszélget.


- hallod lámpa?

Hogy hallanád, lámpa vagy.


- én sem tudok kambodzsaiul, mondja a lámpa…


XDXDXD



#kulcsszó #viszketés #mocsár #epekő #csendháborítgatás
nov. 15. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rajzoltál volna vmit...
nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mutogasd el
nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kambodzsaban nem csak a lampa, de meg az oregasszony sem beszel kambodzsaiul, esetleg kmer, vietnami , kinai lehet.
nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper. Legközelebb olyat találj ki, amelyiknek van poénja is. :)
nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen tudatmódosítót fogyasztottál, mielőtt ezt kitaláltad? Talán ugyanaz a cucc kell ahhoz is, hogy röhögni tudjunk rajta.
nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! :D :D :D
nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Xd :D nagyon jó, potyognak a könnyeim a nevetéstől :D

erről az alábbi vicc jut az eszembe:


Bemegy egy huszonéves csaj az egyik budapesti kisboltba, megkérdi az eladót:

- Elnézést, van már Pilóta keksz, a hírekben azt hallottam hogy már újra elérhető a boltokban.

- Nem sajnos, még nincs.

Másnap bemegy ismét, megkérdezi újból

- Elnézést, van már azóta Pilóta keksz, a hírekben megint hallottam hogy újra van

- Nem sajnos, még nincs mindig és nem tudom mikor lesz

Harmadnap lemegy ismét érdeklődni. Ahogy belép látja hogy egy idős néni a kasszánál pont egy Pilóta kekszet vásárol.

A csaj megörül, mosolyogva fennhangon kérdi az eladótól:

- Na! Látom megjött a szállítmány!

E pillanatban hangos csattanást hallottak kintről. A pirosnál belerohant egy autó az előtte lévőbe.

Mindhárman feszülten figyeltek néhány pillanatig, majd az eladó megszólalt ujját feltartva:

- Hallotta ugye a csattanó hangot ugye?

- Igen, és?

És igen.

nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó volt, szakadtam a röhögestől perceken keresztül xDDDDDDD :DDDDDDDD


...ja nemide.

nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a viccnek van folytatása!!!



Réka több napi keresgélés után végre megkapta - és végre odaadta nagymamájának a Pilóta kekszet odafenn a negyedik emeleti társasházban.

- Drága kincsem, erre vágytam már mióta! - majd beleharapott a nagymama - Hmmmm! A gyermekkorom íze visszaköszön, ezért örökké hálás leszek neked!!

Mondta, majd átölelték egymást. Perceken keresztül potyogtak a könnyeik.

S csörgött a csengő.

- Hagyd cicám, kinyitom - sántikált ki a mama az előszobába.

Kinyototta az ajtót. Réka pedig elfojtott hangokat hallott az ajtóból: két nagydarab rendőr állt a bejáratnál.

- Velünk kell jönnie - mondták a rendőrök a nének

- De miért?

- Letartóztatjuk hétrendbeli, különös kegyetlenséggel előre megfont szándékkal elkövetett gyilkosság vádjával - kattant a bilincs a néni kezein.

- Nem követtem el semmit, ez tévedés, ártatlan vagyok! - zokogott a 87 éves mama kétségbeesetten,

- Ezt odabenn megbeszéljük.

Erre kiszaladt a kisszobából Antal, Réka barátja és kiesett a szájából az étel a jelenet láttán.

- Ez meg mi a fxm????! -kérdezte

- Cs-sssss! - Ugatta le mereven nézve a jelenetet barátnője. Majd kiabált a mamájának:

- Nagyi! Most mi lesz?

- Egyet se féljetek! - fordította vissza a fejét az ajtóból. A néni eddig nem látott vigyora beleégett Antal agyába, és másodjára is meghült a vér benne…

Közben az utcafronti ablakhoz szaladtak mindketten. Lenéztek. Lenn egy rendőrautó villogott üresen, várta hogy beszálljanak.

- Te csak ne féltsd a mamamat!

De nem szálltak be az autóba…

Percekig semmi, közben nagy zajjal csak egy kukásautó jött, ami házszámonként meg-megállt és csörömpölve dobták bele a kukák tartalmát.

Semmi.

A két rendőr és a nagyi hármasa nem érkezett le… Közben a kukásautó is az ő társasházukhoz ért.

- Tudod mi a vicc az egészben? - kérdezte Réka ahogy bambultak lefele

- Mi?

- Hogy pont ettől a héttől már nem viszik el a komposztkukákat többé. Már nincs ez a szolgáltatás, pedig… ínnye, de hasznos lenne most!

nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!