Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A ruha azért sértődékeny,...

A ruha azért sértődékeny, hogy ne vedd magadra?

Figyelt kérdés
2023. nov. 23. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt semmi humor nincs benne, másrészt totálisan logikátlan.

A ruha sérteget, de ne vedd magadra lenne az értelmes, de így sem viccesebb.

2023. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye, speciel ha kesztyű lennék, biztosan utálnám, ha egyesek másokat tanítgatnának arra, hogy belém dudáljanak.
2023. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kértem minősítést egyeske.
2023. nov. 23. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kértem beszólást, kérdezőke.
2023. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy a kérdésemben legyél, én se megyek a bulidba.
2023. nov. 23. 18:44
 6/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:

Még szép, hogy nem veszem magamra! Pláne a pulcsit nem, az megy egyetemre, mert roppant fontos a felsőoktatás! Mondjuk gáz a szitu mikor felsők és alsók nélkül snapszerozik az ember, mert éppen tanulnak.

(Nem kérem, hogy a válaszomat másik válaszolók, illetőleg a kérdező minősítse, elemezze, véleményt/kritikát formáljon meg annak tartalmáról és minőségéről! Köszönöm!) Amúgy:

BOLDOG KARÁCSONYT!

2023. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Sárkány, márpedig én juszt is minősítek - a válaszod jó volt.

A másnaposságodra Alka Seltzlert ajánlok, bár ugye egy sárkánynál nem nagy hiba, ha tüzet okádik, de ha nem akarod, ne vedd magadra, nem valami ruha ez, csak egyszerű alkoholizmus, ami kicsit problémás ugyan, de még mindig jobb, mintha kleptomániás lennél.

Mellesleg te is süsü vagy, mint a rokonod?

2023. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:

Sajnos az én másnaposságom nem olyan, mint az emberi másnaposság. Tudod milyen kellemetlen hányás után tüzet oltani, hogy ne égjen le a házad? Az alkoholt természetesen nem közvetlenül fogyasztom, hanem a hercegnő megsegítésére igyekvő lovagok, hercegek, bátor amatőrök véréből nyerem ki. Tudtad, hogy ezek mind bódult állapotban jönnek ellenem? Hallatlan... Csoda, hogy mindig én nyerek?

Süsü valójában nem sárkány, hanem egy vadkörte függő, embersimogató makikuki!!! A sárkánytanács elnöke már évtizedek óta próbálja eltenni báb alól, de sosem jár sikerrel. Sunyi Süsü, egyszer elkapunk!

2023. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!