Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Blekkfrájdély alkalmából...

Blekkfrájdély alkalmából tényleg akciósak a felhőkarcolók? Rádióba' hallottam.

Figyelt kérdés
Mondjuk tényleg lehet, hogy csak poénkodtak. :) :)

dec. 1. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
Nem tudom
Biztos
3 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én régóta alkudozom egyre, de még így is túl drágának találom. Ma költöttem el minden pénzem tojásra, meg kenyérre. Fizu meg még három nap.
dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő engedmények vannak.

Én például a tízmillió Ft/négyzetméter árat a Holdon leengedtem tizenkilencezer-kilencszázkilencvenkilencre.

Szaladj, rohanj, ekkora bomba üzletet nem találsz máshol!

Ez egy ennyire fekete péntek!

dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugják fel a felhőkarcolóikat, oda bizony, én inkább kilőttem egy rakétát, az sokkal magasabbra jutott.😎🗼
dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Jajj ne!

Ha ezt kiszúrja Izrael, százat lőnek neked vissza cserébe.

dec. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Nos, arra kíváncsi vagyok, az enyém épp tett egy tiszteletkört a Neptunusz körül, mielőtt tovább indult az EZ Aquarii (L 0789-006) körül keringő esetleges bolygókat közelebbről megnézni. Jövő hétvégére oda is ér. ;) Ha a csillagközi térben le tudja lőni Izrael, akkor hadd gratuláljak nekik elsőként!
dec. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!