Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért jellemzőbbek a szörnyek...

Miért jellemzőbbek a szörnyek a Balaton környékére?

Figyelt kérdés
Észre vettem, főleg az ország nyugati felén és azon belül is a Balaton környékén észleltek rosszindulatú, ismeretlen fajú lényeket. Valakinek van rá magyarázata? Ezen kívül örülnék ha mindenki elmondaná a tapasztalatait a Balaton körüli furcsa találkozásairól, ezen belül is legfőképpen a Badacsonyi Görényember érdekelne, de a Görényember más környező idegen lényekkel való kapcsolatairól való információk is érdekelnének. Kérem ha valaki valami tényt állít róla, akkor jelezze hogy honnan szedte az információt, vagy azt hogy milyen tudományos végzettséggel rendelkezik, ami foglalkozik a Badacsonyi Görényemberrel (pl.: xy doktorandusz részt vett már korábban valamilyen szörny felkutatásával)

jan. 2. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A csupakabra.
jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

- nagyon szomjasak

- a vizbe rakják le a petéiket

- rendszeres fürdés nélkül nagyon büdösek

- a vizbűl veszik ki a zoxigént

- szeretnek vizibiciklizni

jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Félni kell tőlük, de nagyon. Mondok ám tudományos fokozatot is, zérus.
jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amióta a Dolly Roll megénekelte a balatoni szörnyet, a világ minden részéről költöznek ide, azt remélvén, hogy róluk is születik majd egy sláger...
jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anno Vonyarcon laktam, én voltam a legnagyobb görény a környéken.De a görényemberrel nem volt találkozásom.
jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A balatoni árvalányok ötven euróért mutatják a Luk Nesze szörnyet, de veszélyes harapása nem végzetes, penicillin gyors beadása mérsékeli a himbilimbi károsodását.

Többnyire.

jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!