Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A nők vissza szokták adni a...

A nők vissza szokták adni a plucsikat amiket el vesznek?

Figyelt kérdés
Nekem kb 20 pulcsim van abból 15 a barátnőm tulajdonában. 😅 Ez mashol is így van?
jan. 7. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen. Ha egyszer odaadod a barátnődnek, akkor attól elbúcsúzhatsz. Persze csak otthon fogja viselni, mivel nagy rá, és így kényelmes neki, és ez ellen nem tehetsz semmit. Legfeljebb visszalophatsz párat, ha arra a bizonyos Székre kerül, és te vagy a soros a mosással. Amint megszárad, tüntess el pár pulcsit a szárítóról, fel sem fog tűnni neki.:D
jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Én a szűzhártyára vagyok kíváncsi.Szibte mindenki elveszíti.De mit csinálnak a nők ,hogy elhagyják.Nem értem ,mért nem rakják a pénztárcába vagy belső zsebbel...
jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat, amit nem tudsz rögt ö n pótolni , pl toll , üres fü zet , nem szaba d k ö l c sönadn i m á sokn ak. Pl. egy toll, ne ma dt a vi ss za, semki baj, másnap bemész a boltba,és meg veszed. De egy olyan, aminek személyes értéke van, pl pulcsi, saját rajzfüzet, vmien gyűjtemény, o lyan nem ad un k o da má s nak . Va gy n ag yonn a gy ért ék ű , pl új sa ját lepto p ,akár céges ,stb; vagy régi jó diódaráló, amit ma már nem gyártanak, és lágy puha porrá darálta a diót, és nem dugult el, ilyet sem adunk kölcsön. Meg alapvetően könyvet, videókazettát sem, meg vetítőgépet, meg zenecd-t, jóminőségű pokrócot semmit szóval, ami ilyesmi.
jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Erős volt a gyepa ,H szaggatottan írtál???
jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elromlott a billentyűzet. Néha jól ír, néha rosszul. 2 éve véletlen vizet öntöttem a laptopra. Azóta időnként így ír, de más baja nem lett szerencsére.
jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!