Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a nehezebb 1 kg kenyér...

AnonimMan69 kérdése:

Melyik a nehezebb 1 kg kenyér vagy 1 kg pizza?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy vajon melyik lehet a nehezebb, egy jó cuccos 1 kg-os pizza vagy 1 kg kenyér, melyikkel lakhatok jobban?

jan. 10. 23:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es,

"Kedves 8-as, én tudok szöveget értelmezni. De talán olvasd el még párszor a kérdést, és a leírását! Talán rájössz idővel, mi is a probléma vele."


Most bizonyítottad be, hogy tévedtem és mégsem jutsz tovább az első mondantál.

Zárójelbe odaírtam, hogy "neked pl. sikerült". Mármint tovább jutni.

Tulajdonképpen leírtam, hogy tudtad értelmezni, de te erre elkezdesz feleselni meg hepciáskodni, de teee igenis tudsz szöveget értelmezni. 😂😂


" A leírásban megmagyarázza, hogy mire is gondolt igazából, de a fő kérdés félrevezető."


Akkor te ezek szerint az összes clickbait újságcímnél az infarktus határára kerülsz?

Nem irigyellek.

jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Biztosan a pizza. Amikor egy kiló kenyérrel futásnak eredek, nem ér utol senki. De mire felpakolok egy kiló pizzát, már fülön is csíptek.
jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan nehéz kérdés, egyértelműen én vagyok a nehezebb.
jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Attól függ, ha az 1 kiló kenyérben benne van a héja is akkor a pizza, ha nincs akkor természetesen a kenyér.
jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A héja az egy madár.
jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A Budai Várban jobban laksz,1 kg kenyér plusz zacskó= 1,1kg,egy 1kg fullos pizza +doboz=1,4kg

Nyert a várba szállitott pizza

jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3 liter rézgálic.
márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!