Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha megeszek egy vadkacsát,...

Ha megeszek egy vadkacsát, repülhetek a többi vadkacsával?

Figyelt kérdés
Ugye azt mondják, az vagy, amit megeszel. Illetve ez csak egy fajra érvényes? Ha kacsát eszek, kacsa leszek, vagy kifejezetten az a kacsa, tehát átveszem a helyét? Mert ha igen akkor nem akarok balhét a vadkacsákkal, hogy rossz csapathoz megyek oda, és nem ahhoz, amelyikkel a megevett kacsa élt eddig.
jan. 15. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól látod!

Karácsonykor éreztem én, hogy úszni akart a hal, így aztán nem is csoda, hogy szilveszterkor úsznom kellett szinte a pezsgőben, meg ami csak volt, pedig nem vagyok nagy piás és azóta már többször önkéntelenül az uszodabérletek iránt érdeklődtem.

Azt már régóta betartom, hogy sem csirke, sem tyúkhúst nem eszem, hanem csak és kizárólag kakasból készült ételeket, így aztán nem meglepő, hogy külföldi utam során végigtojóztam a Reeperbahnt és mellette hajnalonként pompásakat kukorékolok.

A vadkacsázást viszont nem javaslom. Nagyon vad fickók azok. Most gondolj bele, neked is húznod kell majd délre, meg keletre, főleg oda, ahol háborúk dúlnak. Aztán a muszlim terroristákat addig tömik vadlibákkal, vadkacsákkal, hogy úgy megvadulnak, hogy egyszer csak maguktól is felrobbannak.

Maradj a halnál (a fürdőkád mindig kéznél van), vagy a Kakasherénél, aztán csak ráugraszz egy pipire, ha az utadba esik...

jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen.


Üdv, egy Pizza. :)

jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gá, gá, gá
jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!