Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek megvalósítható?

Szerintetek megvalósítható?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem egy elektromos teslát, amit ha emlékeztek még, felcsipsztuningoltam egy fészerbe kidobott hajdu centrifugamotorral, így lock upolva (a gázpedál alsó holtpontra épített kapcsoló benyomására) aktíválta a pár plusz lóerő, amit a mosógép motorja adott.

Működött is, ahogy kell.

Namost arragondoltam, építenék egy villanyos vonatot is.

Felénk vannak olyan villanyosítatlan vasútvonalak, amelyeket csak diesel vonatokkal lehet meglovagolni, ami ugye nem éppen környezetbarát.

Nekem pedig az az ötletem támadt, h építenék egy ilyen villanyos vonatot, ami akkumulátorokkal működne, mint a teslákok.

A tavalyi teslám akkumulátorait tenném bele, most van fent a használtautón használt siemens taurus mozdony, abba tenném bele.

Itt legalább a hajtás adott, és professzinonális. Csupán csak azt kell megoldanom, h a pozitronok, neutronok, elektronok, protonok egy zártcellás akkumulátorba egyesülhessenek, amit a felsővezetékből töltenék fel, azokon a vonalakon, ahol van vezeték, azokon pedig ahol nincs, telepítenék vakvágányokat, ahova gyorstöltőket ültetnék.

A licencet természetesen eladnám jópénzért a máv- nak, aminek a bevételéből újabb remek ötleteket valósíthatnák meg.

A szomszéd meg megpukkadhatna az irigységtől, mikor jönni találna az 1000- es swifttel.

A kérdés azokhoz szól, akik csináltak már ilyen, vagy hasonló átépítést.

Szerintetek megvalósítható az ötletem? Ha ma este nekiugranák, reggelre kész lennék vele?



febr. 17. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Legalább vicces lennél, de te inkább szánalmas vagy !!!
febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lol
febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig minden válasz hasznos.

Leszámítva az elsőt és a másodikat. 😒😌🙄

febr. 17. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de igen.
febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már van. Keress rá hogy "battery powered train".
febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!