Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi van, ha az óraleolvasónak...

Mi van, ha az óraleolvasónak odaadom az órát?

Figyelt kérdés

Levettem a vízórát a helyéről. Jön nemsokára az óraleolvasó. Azt gondoltam, hogy nem rakom vissza a helyére, hanem odaadom neki, hogy fotózza le, majd adja vissza. Így nem kell felengednem az udvarra.

Jó ötlet? Mit mondana?


febr. 19. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondd neki hogy akár vigye is magával s akkor jövő hónapban már ki se kell jönnie a házadhoz.
febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Jól meg is büntethetnek érte.
febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Amikor levetted a helyéről, nem volt rajta valami műanyag gyűrű?

Amúgy nem is kell visszatenni, nyugodtan kösd össze a két csövet egy flexivel.

febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt rajta egy műanyag fedő a csavaron, de kidobtam. Az óra helyét Kpe csővel kötöttem össze. Azért oda nem adom az órát. Az az enyém, jöjjön, ha annyira kíváncsi rá.
febr. 19. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Troll!

A szarabb fajtából.

febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én bizonytalan vagyok. Sajnos találkoztam már olyannal aki tényleg annyira hülye, hogy képes ilyet megcsinálni és leveszi a leplombált vízórát.
febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Valóban vannak ilyen hülyék de szerintem is troll. Egxik utcabelimnél csőtórés volt az udvaron. Sokat kellett fizetnie. Lement az aknába elfüreszelte a csövet hogy neki nem kell víz.
febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony troll a javából.A plombat hogyan magyarázod ki?
febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Az engedély nélküli plomba bontással megszegted a szerződést közted és a szolgáltató között. Bírságot fogsz kapni.

Ha nem fizeted ki, behajtjak rajtad. Ha nekimész a kiérkező behajtóknak, akkor bilincsben elvisznek a rendőrök. Ha a bíróságon sem bírsz magaddal, kapsz 2 év gondolkodasi időt Baracskán a tezsvírek között.

Röviden tömören a jövőképed.

febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Átrakták a vicc kategóriába, pedig nem vicc, tényleg oda akarom adni.
febr. 27. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!