Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék nevet adni a gyereke...

Szeretnék nevet adni a gyerekemnek, ti melyiket ajánlanátok az alábbiak közül? Nekem mindegyik tetszik. Nehéz a döntés..

Figyelt kérdés

febr. 27. 22:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A Kleopátrán és a Margiton kívül bármelyik tetszik. A Margit végülis elmegy, de kicsit régies, valamint nekem csak Besenyő Pista bácsi nem nooormális "felesége" jut eszembe róla.


De ezek közül az Erzsébet talán a legjobb szerintem.


OFF: Miért került a humor kategória? Hol a humor forrása?

febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
21# Fel se tűnt. Mikor először írtam ide még az emberi tulajdonságoknál volt. Biztos valaki jelentette, hogy rossz kategóriában van, a rendszer meg úgy ítélte meg ide kell tenni. Vagyis a rendszer szerint is kamu az egész. Mert még mindig nem válaszolt a kérdésemre, hogy milyen neveket mondott a férje. Pedig most írom le negyedjére.
febr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!