Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Showder Klub. Ki nézi ki nem?...

Showder Klub. Ki nézi ki nem? Vélemények? Ha nézed ki a kedvenced? Mindig nézed? Voltál már forgatáson? .

Figyelt kérdés

én mindig nézem amikor tudoom.vannak benne oltári fazonok. xDD

kedvenceim:Kiss Ádám,KAP,Hadházi,Aranyosi,Dombi,Benk,Szupkay,Beliczai,Bödőcs... ♥♥

méég nem jutottam el egy forgatásra se:S


2010. okt. 25. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
néha belenéztem. egy hordó fos.
2010. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a második évadtól kezdtem nézni, de azóta bepótoltam az elsőt is.Én nagyon szeretem, de mintha a tv-ben egyre rövidebb lenne, a poénok felét kivágják meg ilyenek.A "régi bandából" szinte mindenkit szeretek(Kiss, KAP, Benk, Hadházi, Kőhalmi, Beliczai, Bödőcs, Dombi, Csenki, Szupkay, Somogyi, Felméri), az újakból Rekop és Hajdú.

Felvételen még nem voltam, viszont élőben láttam már párat (Kiss, Kőhalmi, Hadházi, KAP, Dombi, Hajdú) hát élőben valami haláli jó, konkrétan levegőt nem kaptam egy-kettőn úgy röhögtem, meg fájt a hasam a röhögéstől, iszonyat más, mint a tv-ben.

2010. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem rossz de a viccek 60%-a egy nagy gyökér semmi, mongyuk emberfüggő. kedvenc: Kiss Edem, Kovács A. P, HAdházi, Aranyosi, Mogács most 1 szar volt de jó szokott lenni, LEGESLEGJOBB: TRABARNA
2010. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!