Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Április elsejére tudnátok...

Április elsejére tudnátok olyan tréfákat mondani, amiket a családdal lehet eljátszani?

Figyelt kérdés

márc. 23. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Egty flakont tölts meg vizzel és tedd az asztalra.A kiszemelt áldozatot hívd oda és mond neki nézd mire vagyok képes.Az egyik kezedben legyen egy tojás amit marokra fogsz,lehetőleg minél többet takarj belőle,tedd a tojást a flakon szájáhóz,a másik kezeddel csinálj úgy mintha belevernéd a tojást majd takarva a tojást elemeled a kezed és a még szabad kezeddel mutass rá a flakonra.az áldozatod keresi a tojást,nézi,értetlenkedik és amikor belenéz a flakonba te megnyomod a flakon oldalát és ő kap a vízből.Vicces ha bejőn és megtudod csinálni.
márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá egy sim kártya, aminek a számát a kiszemelt áldozat nem ismeri. Küldesz neki egy sms-t azzal a szöveggel, hogy "főnök, elintéztem a pasast, bedobtam a Dunába, de mi legyen a fegyverrel?", majd még egyet, hogy "bocs, téves". Kicsit vársz, majd ugyanerről a számról felhívod, és amikor remegő hangon beleszól, felfeded magad.
márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!