Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Media Markt-ba miért árulnak...

Media Markt-ba miért árulnak 500.000 ft felett olyan gépet, ami csak 64 GB-os tárhellyel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Még jó, hogy nem vettem meg. Azt írja: 64 GB RAM. Egy játék már több 100 GB-ot lefoglal, mit kezdjek 64 GB-os tárhellyel?!


TB legalább jár hozzá, de az már van, bár nem értem mi köze az informatikának az egészségügyhöz.



márc. 26. 00:00
 1/4 Morfondir válasza:
93%
Azért olyan drága, mert a proci hűtőt egy élő aranyhörcsög hajtja.
márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Azt írja: 64 GB RAM. Egy játék már több 100 GB-ot lefoglal, mit kezdjek 64 GB-os tárhellyel?!"

A játék a háttértáron - merevlemezen, SSD-n - foglal "több 100 GB-ot", az operatív memóriába - a "RAM-ba" - ennek csak töredékét tölti be.

64 GB RAM eléggé szép mennyiség, de játékhoz vagy komplexebb munkához adekvát a megléte.


Mondok egy példát: a Lost Ark nevű játék ( [link] ) rendszerkövetelményeinél az alábbi olvasható:

"Ajánlott:

- Memória: 16 GB RAM

- Tárhely: 60 GB szabad hely"

tehát a tárhelyből - merevlemezből, SSD-ből - 60 GB-nyi szabad terület kell, memóriából - RAM-ból - meg 16 GB kell.


"TB legalább jár hozzá, de az már van, bár nem értem mi köze az informatikának az egészségügyhöz."

Jelen esetben semmi.

TB = terabájt. 1 TB = 1.000.000.000.000 bájt - ez a háttértár (merevlemez, SSD) méretére utal.

márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
De béna trollkérdés.
márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
37%
A kettes megette 😁
márc. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!